Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд Державна символіка України (батьківщина)

  Артикул: 4596
  Ширина: Высота:
  ДВП 2.8мм - 415 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 520 грн.
  0 грн.

  До переваг набору стендів належить їхня універсальність. Так, стенд Державна символіка України (батьківщина) виробництва нашої фірми складається з кількох частин. Вони доповнюють одна одну й розкривають тему національних символів із різних боків. Їх можна з успіхом використовувати для занять у школі, а також під час виховних годин.

  Посібники для виховання юних громадян країни

  До комплекту входять 7 складників. Крім заголовка, важливе значення мають зображення Прапора, Герба й Гімну країни. А ще – сучасної політичної мапи держави й фігур дівчинки й хлопця в національному вбранні. Усі барви ескізу добре передаються при друці як на ДВП, так і на пластику.

  Найкращі товари для вітчизняних освітян

  Купуйте стенд «Державна символіка України (батьківщина)» на нашому сайті. Ми гарантуємо його найвищу якість, а також стислі терміни виготовлення й доставки всіх товарів нашої компанії.