Изготовление стендов для детских садов и школ Украины

Заказать обратный звонок
 • Школьные доски, магнитные для маркеров, мольберты
 • Уголки покупателя
 • Стенды для детского сада
 • Стенды для школы
  1. Марина

   Найкращий варіант для тих, хто хоче отримати своє замовлення у високій якості і в найкоротший термін. Я замовляла стенд для групи “Чомусики”. Менеджер запропонувала своє бачення художнього оформлення, все доступно поснила, буквально за 4 дні стенд мені відправили! Дякую, велике спасибі за найкращі ціни та високу якість виконаних робіт!!!!!

  2. Світлана

   Замовлення отримала за тиждень(оформлення кабінету початкових класів – 8 стендів), хоча попереджжали про можливі затримки. Все дуже якісно і яскраво. В реалі стенди виглядають ще краще, ніж в інтернеті. І ціни не такі “кусючі”. Вже порадила замовляти на цьому сайті своїм колегам. Дякую за оперативну та якісну роботу.

  3. Елена

   Замовляли стенд з розділу Державна символіка України. Дуже якісна робота! Стенд яскравий, виглядає набагато краще, ніж на фото сайту. Я була попереджена про можливу затримку виготовлення, а отримала набагато раніше. Велике дякую команді stendua.com. Рекомендую до співпраці з найкращими побажаннями!

  4. Валентина Іванівна

   Замовили стенди, швидко отримали своє замовлення. Дуже професійно, красиво та змістовно. Дякуємо! Шановні колеги, можете звертатися, ви не пошкодуєте! З повагою Воскресенский ДНЗ!

  5. Тетяна

   Дякуємо за оперативність та професіоналізм!
   Замовлення повністю відповідає вимогам. Стендами задоволені.
   Рекомендуємо співпрацю.
   З повагою Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму.

  6. Ірина

   Дякую за оперативну роботу, якість і чесність. Стенд сподобався, кольори яскраві, ми всим задоволні!!!
   Привіт із Канева!!!!!!!!!!!

  7. Елена

   Заказала стенд “Ранкові зустрічі” для своих первоклашек. Работа выполнена в срок и даже немного раньше. В Донецкую область дошло нормально. Детвора в восторге. Спасибо, что подарили частичку радости малышам, которые слышат за окном стрельбу .Ради таких моментов и хочется работать. Порадовало доброжелательное отношение, качество и цена. Здоровья, успехов, процветания всей команде! РЕКОМЕНДУЮ!

  8. Наталія

   Замовляли стенди-книжки для дитячого садка. Якість товару сподобалась. Здивувала те, що замовлення прийшло швидко. Вразило приємне спілкування із менеджарами. Дякуємо!
   СКДНЗ “Чайка” Софіївської ОТГ.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Почему 487 организаций выбрали нас:

  • Собственное производство с 2008 года
  • Изготовляем стeнды под заказ за 3 дня
  • Отправим в любую точку Украины(Новая почта, Интайм, Укрпочта)
  • Высокое качество и приемлимые цены
  • Стeнды любой сложности из ДВП и пластика

  Скачать каталог изделий в формате Word