Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд Державна символіка України (кольори)

  Артикул: 4556
  Ширина: Высота:
  ДВП 2.8мм - 497 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 585 грн.
  0 грн.

  Школярам молодших класів дуже подобається наш стенд «Державна символіка України (кольори)». При його створенні виробники подбали, аби об’єднати в один набір важливу інформацію, яка становить базу патріотичного виховання учнів. Яскраві барви й зображення ровесників дітей в національному вбранні привертають увагу та сприяють кращому засвоєнню теми.

  Комплекти для освіти в початковій школі

  До даного набору входить заголовок, що складається з двох частин-написів і зображення герба й стяга. А також 4 стенди, оформлені під старовинні сувої зі зображеннями гербів країни й міста, прапору й тексту гімну і політичної мапи. А ще – двох намальованих фігур дітлахів.

  Найкраще рішення – співпраця з нашою фірмою

  Замовляйте стенд «Державна символіка України (кольори)» на нашому сайті. При цьому ви можете бути переконані, що отримаєте товар європейської якості, засвідченої сертифікатом.