Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд для фото і грамот спортсменів

Артикул: 20657
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 827 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 945 грн.
0 грн.

Серед наочних посібників, які сьогодні широко використовують для оформлення спортивного залу в навчальному закладі, важлива роль відводиться стенду для фотографій кращих спортсменів. На цьому інфо-стенді розміщують фото тих, хто досяг значних спортивних висот, став переможцем змагань різного рівня.

Це – чудовий спосіб для того, щоб:

 1. Заохотити учнів за наполегливість і досягнення;
 2. Сприяти створенню особливої ​​атмосфери, де кожен учень пишається успіхами своїх товаришів;
 3. Підтримати тих, хто робить перші кроки на шляху до спортивного Олімпу.

Найкраще такий стенд для фотографій купити у вітчизняних топ-виробників, таких, як фірма «СтендЮА». В цьому випадку покупець може бути впевнений, що отримає першокласний товар без переплат. До того ж такий, який успішно пройшов сертифікацію на якість міжнародного рівня. Так що такі наочні посібники будуть абсолютно безпечні і зручні в застосуванні, що особливо важливо для всіх без винятку шкільних стендів.

Стенд для грамот: стильно, зручно, надійно

На пластиковому або з ДВП прямокутнику (1100х850 мм) в центрі розміщено 4 вертикальних кишені із пластику формату А4. З боків від них – 12 прозорих осередків формату А6 для фотографій спортсменів.

Ми вибрали для фону різні відтінки синього та блакитного з окантовкою. Вгорі на синьо-жовтої стрічки в кольорах національного прапора України – назва стенду. Також стенд для фото в верхніх кутах прикрашають зображення кубків переможців і спортивних костюмів і спорядження яскравих кольорів.

При бажанні замовника можна змінити колір фону, деталі художнього оформлення, кількість, розміри і місце розміщення кишень. При цьому збережеться швидкість виконання замовлення і висока якість товару.

Наочні посібники екстра-класу для сучасної школи

Стенд для грамот і дипломів від фірми «СтендЮА» заслужено користується популярністю серед педагогів з усіх областей нашої країни. Адже він доступний в будь-якому населеному пункті, куди його швидко доставлять «Новою поштою».

Крім безпосередньо інформаційного впливу на всіх присутніх в спортзалі, цей наочний посібник успішно виконує роль декоративного елемента. Його барвисте оформлення подобається дітям і дорослим, і однаково виграшно виглядатиме в будь-якому інтер’єрі приміщення шкільного залу для заняття спортом.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби