Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд Таблиця множення салатний фон

Артикул: 21188
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 635 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 797 грн.
0 грн.

Стенд таблиця множення салатовий фон

 

На сьогодні всі якісні стенди для початкової школи, при всій їхній різноманітності, мають спільні риси. За цими критеріями досвідчені вчителі можуть відразу вирішити, чи підходить конкретний посібник для обладнання їхнього класу.

Серед характерних рис усієї наочності для НУШ вирізняються такі:

 1. Цілковита безпечність, гарантована використанням матеріалів вищої якості й особливостями дизайну, наприклад, закругленими кутами;
 2. Дбайливий вибір кольорів, що мають привертати увагу та водночас не створювати дисонанс з іншим обладнанням кабінету;
 3. Універсальність змісту, такого, як табличка множення, котру можна застосовувати упродовж багатьох уроків.

Усім цим вимогам відповідає даний товар від фірми «Стенд.Юа». Адже вона більш ніж десять років перебуває на ринку продукції для шкіл України. Тож її співробітники добре вивчили, які товари користуються особливою популярністю серед вітчизняних освітян. Саме тому її наочні посібники можна зустріти в провідних освітніх закладах в усіх регіонах нашої держави.

 

Стенд таблиця множення – надійний помічник учнів на уроці

 

При замовленні цієї одиниці продукції покупець може обрати за її основу більш довговічний пластик чи екологічний і дешевший ДВП. Завдяки широкоформатному друку на оракаловій плівці в обох варіантах він отримає наочний посібник із чітким текстом і яскравими кольорами.

Це – прямокутник (770х1000 мм) із салатовим фоном, темнішим угорі, який поступово світлішає внизу. Він обрамлений жовтою лінією, а для назви обрані різні відтінки цього ж кольору, завдяки яким літери виглядають об’ємними. У верхніх кутках зображені букети яскравих польових квітів, зокрема маків, ромашок і волошок, перевитих синьо-жовтою стрічкою. На фоні виділяються 8 білих прямокутників, на яких великими чіткими цифрами фіолетового кольору надруковані приклади на множення від 2 до 9, по 10 рядків у кожному.

 

Придбайте кращі товари для вашого класу

 

Аби купити таблицю множення просто й вигідно на сайті «Стенд.Юа», достатньо заповнити форму чи зателефонувати менеджеру.

Останній спосіб використовують у тому випадку, коли хочуть домовитись про внесення змін у макет, замовити додаткову послугу з ламінування посібника тощо. Замовник може бути впевненим, що при дорученні будь-якої складності представники компанії виконають його максимально якісно й в обумовлений термін.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби