Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд Військовий облік

Артикул: 14176
Ширина: 1300 Высота: 850

ДВП 2.8мм - 977 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 1172 грн.
0 грн.

Стенд для військового обліку: характеристики, порядок оформлення

На підприємствах, де працюють військовозобов’язані громадяни, необхідно вести військовий облік. Найпростіше це робити за допомогою спеціального стенду. На ньому будуть відображатися положення, чинні законодавчі акти, відомості про бронювання, обов’язки, правопорушення і т. д. Не існує суворих правил по оформленню. Базовий стенд військового обліку найпростіше замовити в готовому вигляді.

Що являє собою стенд військового обліку

Це панель з пластика або ДВП стандартизованого розміру – 1300х850 мм. На її лицьову поверхню нанесено барвисте зображення з пшеничним полем, лісом і небом. Обов’язковими елементами виступають герб, заголовок, прапор країни. По нижній кромці і з боків прикріплені пластикові кишені в форматі А4. Це дозволяє змінювати інформацію по мірі необхідності.

Доречно використовувати стенд військового обліку на підприємстві, а також в навчальних закладах. Перед його заповненням необхідно зібрати вичерпну інформацію. Вона повинна бути актуальною, грамотно і логічно вибудувана, цікавою для прочитання цільовою аудиторією.

Які блоки повинні бути присутніми на стенді

Інформаційний стенд з правилами військового обліку умовно розбивається на блоки. Це забезпечує краще сприйняття поданої інформації. Прийнято заповнювати п’ять секцій:

 1. Чинні закони. Тут вказується перелік законодавчих актів, що регулюють правила ведення військового обліку на підприємстві або навчальному закладі.
 2. Обов’язки громадян. В даному розділі вказується відповідальність військовозобов’язаних, перераховуються категорії осіб, яким потрібно стати на облік.
 3. Основні положення. Тут знаходиться інформація про призначення, зазначається порядок постановки і зняття з обліку, визначаються органи, компетентні веденні цієї секції.
 4. Спеціальний облік. У представленій секції знаходяться дані про мобілізацію на випадок виникнення воєнних загроз і / або список претендентів на відстрочку.
 5. Додатки. Ще один розділ може використовуватися для додаткової інформації, зразків особистих карт, інших документів.

Два блоки можна залишити під оголошення та накази. Вони повинні бути візуально сприйнятливий, відображатися великим шрифтом. Крім того, на стенді варто розмістити фотографії та дані про співробітників, які відзначилися особливими заслугами, виконуючи обов’язок перед своєю країною.

Військові стенди на замовлення: переваги

Готові військові стенди, незалежно від матеріалів виготовлення, мають доступну вартість. Їх виготовлення під замовлення має такі переваги:

 1. Невисока вартість;
 2. Відмінна якість збірки і безпека матеріалів;
 3. Привабливий дизайн, можливість вибору кольорів і написів;
 4. Простота кріплення і експлуатації.

Під замовлення виробляються військові стенди, з відповідними загальними рекомендаціями. Яскравий дизайн привертає увагу, викликає зацікавленість співробітників та відвідувачів. Якісні матеріали та передові технології виробництва гарантують максимально тривалий термін служби.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби