Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

стенд вислів про рідну мову в. захарченко

Артикул: 20081
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 456 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 555 грн.
0 грн.

Стенди в кабінет української мови від фірми «Стенд.ЮА» не лише допоможуть школярам якісно й більш глибоко опанувати запропонований для вивчення предмет. Також за їхньою допомогою:

 1. Відбувається патріотичне виховання молоді;
 2. Розширюється кругозір учнів;
 3. Формується їхня свідома громадська позиція.

Саме до таких важливих наочних посібників, які прикрасять навчальний кабінет, належить і вислів про мову В.Захарченка. Його часто розміщують над дошкою, аби він постійно в полі зору присутніх у класі. Також він може стати центром відповідного інформаційного куточка чи візитівкою класу з вивчення рідної мови. Саме тому важливо, що виробник подбав не лише про відмінну якість товару, але й про його оригінальний і витриманий в академічному стилі дизайн.

Вислови про українську мову – на допомогу вчителю

Це – фігурно вирізана прямокутна площина (розміром 1500х350 мм), виготовлена з пластику чи з ДВП. До її переваг належить цілковита безпечність матеріалів та насичені фарби, які довго не тьмяніють, незалежно від того, що саме взяли за основу.

Центром композиції виступає власне вислів, набраний великими чітким літерами синього кольору. Вони гарно перегукують з облямівкою світлішого відтінку. Вислови про рідну мову для дітей супроводжуються різнобарвними ілюстраціями. В цьому випадку – розгорнутим «Кобзарем» Шевченка та іншими книгами.

Завжди актуальні стени для уроків державної мови

Серед різноманітних пропозицій у каталозі фірми «Стенд.ЮА» незмінною популярністю користуються наочні посібники для мовного кабінету. Покупці відзначають їхню актуальність, відповідність шкільній програмі та сучасне оригінальне оформлення. Всі ці риси притаманні такій важливій позиції товару, як вислови українських письменників про мову.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби