Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Табличка Графік роботи

Артикул: 9952
Ширина: 297 Высота: 420

ДВП 2.8мм - 296 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 413 грн.
0 грн.

Серед корисних і завжди актуальних товарів, які «Склад стендів» пропонує для представників дитячих садів України, важливе значення мають таблички на двері. Вони належать до категорії товарів, які завжди потрібні замовникам. Адже завдяки такому маркуванню приміщень, в них стає легше орієнтуватись відвідувачам і самому персоналу.

Так, на таблиці для кабінету практичного психолога й соціального педагога, з якими часто контактують батьки вихованців, розміщені такі дані:

 1. Офіційні посади власників кабінету;
 2. Їхні імена, прізвища та по батькові;
 3. Дні й години, коли вони перебувають на робочих місцях.

Табличка графік роботи: відмінна якість і зручність у користуванні

За бажанням замовника цю позицію товару виготовлять із пластику чи з ДВП. При будь-якому виборі покупця він отримає якісний товар, який відповідатиме всім сучасним вимогам до елементів оформлення закладу дошкільного навчання.

Це – прямокутник (297х210 мм) візуально поділений навпіл. На фіолетовому фоні розміщені чіткі, зроблені великими літерами написи з усією необхідною інформацією. Їх оточує біла рамка, тому табличка часи роботи має офіційно-діловий вигляд. До речі, фірма безкоштовно проводить заміну написів, їхніх кольорів, інших елементів дизайну.

Зекономте час і гроші з фірмою «Стенд.ЮА»

На сайті «Склад стендів» існує можливість ознайомитися з каталогом товарів й обрати ті, які підходять вам найбільше. Крім того, можливо внести зміни в їхній дизайн або отримати товар за оригінальним макетом будь-якої складності за оригінальним макетом.

Щоб замовити табличку режим роботи досить кілька разів клацнути мишкою або зателефонувати менеджеру. Й уже за кілька днів покупець отримає товар у найближчому відділенні «Нової пошти», скориставшись пост-оплатою.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби