Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Адресна табличка на вулицю

Артикул: 24447
Ширина: Высота:

Пластик 3мм - 264 грн.
0 грн.

Адресна табличка на вулицю

 

Адресна табличка з назвою вулиці та номером будинку – невід’ємна частина сучасного урбаністичного середовища. З їхньою допомогою маркують будівлі, допомагаючи перехожим орієнтуватися на вулицях.

Вони мають особливе значення у випадках:

 1. Коли магазини, приміщення фірм та офісів розташовані в житловій будівлі та покупці змушені розшукувати їх;
 2. Коли доводиться викликати служби екстреного реагування (швидку допомогу, пожежників тощо), вони можуть заощадити для рятувальників дорогоцінні хвилини та допомогти зорієнтуватися;
 3. Якщо будинок має кілька корпусів або нумерація будівель не лінійна.

Купити адресну табличку на сайті «Стенд.Юа» – значить придати впізнаваний знак, який одразу привертає увагу перехожих. При цьому важливо, щоб вона гармонійно поєднувалась з іншими рисами зовнішнього вигляду будівлі. Адже кожен такий елемент має працювати на загальне позитивне враження від споруди. Такий маркувальний знак може свідчити про турботливість його власника про зручність перехожих, а також про його гарний смак.

 

Виготовлення адресних табличок екстра-якості топ-виробником

 

Основою фігурно вирізаної таблиці є міцний якісний пластик. Тому вона довго зможе протистояти негоді та несприятливим факторам впливу міського середовища, зберігаючи привабливий вигляд. Для продовження терміну експлуатації багато покупців також замовляють додаткове ламінування – недорогу й ефективну процедуру.

На вигнутій площині з виступом зверху (700х350 мм) на темно-синьому фоні наноситься назва вулиці. Закруглений виступ унизу – білого кольору, на якому надруковано синім номер будинку.

 

Широкий вибір вигідних пропозицій від топ-виробника

 

Щоб замовити адресну табличку в онлайн-магазині фірми «Стенд.Юа», достатньо зателефонувати її співробітнику або заповнити форму, розміщену на сайті. При цьому покупець може домовитись щодо змін у тексті. Також тут змінюють кольорову гаму, розмір та форму товару.

Представники фірми зможуть впевнено впоратися із замовленням будь-якого рівня складності та надіслати покупцеві за пост-оплатою «Новою поштою» такий товар, як табличка на вулицю.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби