Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Трудове навчання

Стенди для кабінету трудового навчання

Головна особливість уроків трудового навчання в школі полягає в їхній прикладній спрямованості. Під час цих занять учні набувають корисні практичні навички та вміння, які знадобляться їм у дорослому житті. Однак кожне заняття, незалежно від теми конкретного уроку, включає й теоретичну частину. Стенди з трудового навчання підібрані так, щоб допомогти учням засвоїти базові теоретичні поняття, необхідні для успішної практичної діяльності.

У багатьох школах на сьогодні існують спеціалізовані класи для шиття, приготування їжі, засвоєння учнями базових навичок роботи з деревом або металом. Відповідно, в них знаходяться швейні машинки, кухонне обладнання або ж верстати.

Тому стенди в кабінет трудового навчання варто розміщувати в спеціалізованих приміщеннях особливо продумано. Вони повинні не губитися на фоні інтер’єру. Їх має бути добре видно всім школярам з їхніх робочих місць в будь-яку хвилину уроку. Матеріали, розміщені на них, повинні привертати увагу дітей, завдяки цікавому барвистому оформленню.

При цьому варто подбати, щоб під час практичної частини уроку ніщо не відволікало учням. Їм треба цілковито зосередиться не тільки на виконанні завдання, а й на дотримання всіх приписів техніки безпеки.

Стенди для кабінету трудового навчання: різновиди й тематика

При виборі конкретного товару в цьому розділі онлайн-каталогу фірми «Стенд.Ua» педагоги враховують не тільки його відповідність навчальній програмі, але і його майбутнє місце розташування. Наприклад, для устаткування кабінету шиття необхідно підібрати високоякісні стенди такого змісту:

 1. Види та технології виконання різних (закритих і відкритих) швів;
 2. Різновиди та характеристики тканин, особливості їхньої обробки;
 3. Класифікація швейних машин, з урахуванням різних видів переплетення ниток;
 4. Схеми, як правильно й безпечно заправляти нитку в машинку.

Трудове навчання в новій українській школі передбачає, що діти зможуть навчитися в’язати та вишивати. А допоможуть їм у цьому пояснення вчительки й відповідні наочні посібники. В кабінеті для навчання приготування їжі теж варто розмістити стенди й плакати. Ці посібники проінформують учнів про місткості й міри ваги, ознайомлять із рецептурою приготування улюблених страв, правилами поведінки на кухні.

У шкільній програмі трудового навчання йдеться про те, що юнаки набудуть навичок роботи за верстатами, навчаться обробляти дерево й залізо. І в результаті зможуть виготовити прості предмети своїми руками. У класах-цехах також поміщають різні стенди та плакати, присвячені етапам роботи й правилами перебування в приміщенні.

Техніка безпеки для школярів в наочних посібниках

У кожному трудовому класі поміщають барвисті плакати з трудового навчання. Серед них особливе місце займають посібники з техніки безпеки.

Вони – необхідний елемент облаштування класів. Адже такі завжди актуальні знання допоможуть уникнути нещасних випадків і зберегти здоров’я присутніх на уроці.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Трудове навчання?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Трудове навчання  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів