Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди Коло вибору

Коло вибору нуш – це важливий інструмент виховання дітей молодшого шкільного віку. За його допомогою вчитель зможе досягти відразу кількох важливих цілей. Адже, згідно з концепцією Нової української школи, вже від початку перебування в колективі однолітків школярі мають набувати важливих навичок.

За допомогою цього наочного посібника діти повинні:

 1. Навчитися оцінювати конфліктну ситуацію з різних боків;
 2. Набути вміння подивитися на конфлікт очима іншого його учасника;
 3. Спромогтися визнати свою провину;
 4. Отримати дієві інструменти задля того, щоб вийти з неприємної ситуації без збитків чи й повернути її на свою користь.

У цьому випадку стенд коло вибору для 1 класу нуш – постійне нагадування дітлахам про розмови з учителем щодо правил, за якими живе їхній клас. Поступово діти, за допомогою цього посібника, навчаються вирішувати суперечки самостійно, не чекаючи допомоги дорослих. Яскраві кольори в оформленні такого стенда, цікаві ілюстрації, елементи інтерактивності – все це допоможе перетворити навчання на захопливу гру.

Як коло вибору нуш купити вигідно й без зайвих зусиль?

При оформленні кабінетів початкових класів перед освітянами часто повстає питання: чи варто виготовляти посібники власноруч? У яких випадках краще довірити цю важливу справу досвідченим фахівцям й отримати професійно виготовлений стенд?

На користь рішення прикрасити клас саморобними посібниками говорить те, що тоді вони гарантовано будуть унікальними й відповідатимуть усім потребам конкретного дитячого колективу. Однак варто пам’ятати, що звернення до кращих виробників наочності дозволить зекономити час і зусилля – безцінні ресурси для освітян, які опікуються молодшими школярами.

Стенди для нуш коло вибору, замовлені на сайті «Склад стендів», сподобаються малюкам своїм яскравим святковим оформленням. У його каталозі покупцям пропонують такі варіанти товарів цієї категорії:

 1. Млин, на крилах якого розміщені поради – правильні реакції на конфлікт;
 2. Квітка з різнобарвними пелюстками;
 3. Хмарки навколо сонечка з додаванням бджілок і квітів;
 4. Зображення казкових героїв (Капітошка);
 5. Малюнки хлопчиків і дівчаток, які надають слушні поради ровесникам.

Оскільки діти самостійно взаємодіятимуть із цим посібником, важливо, що за його основу беруть міцний пластик або ДВП. Так само стрілка, яку мають крутити учні, старанно прикріплена до основи.

Українські стенди для освіти європейської якості

Для тих освітян, яким важливо, щоб дошка вибору нуш у їхній класній кімнаті була оригінальною, при співпраці з виробником існує можливість внести зміни в дизайн і характеристики макету замовлення.

Крім того, представники фірми виготовлять товари відмінної якості за наданим макетом. Або ж, за потреби, розроблять такий стенд коло вибору на замовлення. Товар будь-якої складності буде готовий уже за кілька днів при дотриманні всіх вимог до екстра-якості. А потім – надісланий замовнику в будь-яке місто країни «Новою поштою».

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди Коло вибору?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди Коло вибору  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів