Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди для оформлення групи Калинка

Стенди для групи Калинка

Аби отримати унікальний і привабливий дизайн групи дитячого садка, потрібно підійти до оформлення приміщення з усією відповідальністю. Жодна деталь інтер’єру не має бути випадковою, кожна має працювати на загальну концепцію оздоблення кімнат. Аби група Калинка в ДНЗ своїм облаштуванням подобалася дітлахам та справляла гарне враження на дорослих, потрібно докласти особливі зусилля.

Важко переоцінити значення стендів у житті дитячого колективу дошкільного віку. Саме за допомогою наочних посібників педагоги:

 1. Облаштовують і зонують простір кімнат, аби дітям і дорослим було зручно там знаходитись;
 2. Презентують батькам вихованців групу Калинка за допомогою тематичного оздоблення стендів;
 3. Надають заняттям більшої ефективності;
 4. Організовують щоденний побут;
 5. Плідно взаємодіють із родичами дітей тощо.

При ознайомленні з інформацією, розміщеною на стендах, важливе значення для її сприйняття й засвоєння дорослими й дошкільнятами має не лише розташування й розподіл її на блоки. Не менш важливо подбати про оригінальний і мальовничий дизайн, який гарантовано б привертав увагу до змісту наочних посібників.

Оформлення групи калинка в ДНЗ: на що звернути увагу?

Поєднання яскравих кольорів – червоних ягід, зеленого листя, білих квіток – робить зображення калини особливо помітним й ефектним. Тому при облаштуванні групи з відповідною назвою малюнки її символу часто використовують як важливі естетичні й смислові акценти. Варто при цьому подбати про фон, якщо йдеться про наліпки на предмети умеблювання чи ілюстративний матеріал на стендах і плакатах.

Для того, щоб такі яскраві зображення виглядали однаково ефектними на дверних табличках, на шафках із дитячим одягом, на дошці оголошень для батьків чи на майданчику для творчих робіт малюків, доведеться докласти чимало зусиль. Для педагогів вибір стендів для групи Калинка велика відповідальність і водночас цікаве творче завдання. Аби гідно впоратися з ним, варто звернутися по допомогу до лідера виробництва українських стендів, такого, як фірма «Стенд.Ua».

Тут покупець не лише має можливість замовити й оперативно отримати будь-яку позицію продукції з його онлайн-каталогу. Також, аби бажання, він зможе внести всі необхідні зміни в дизайн наочних посібників. Ще один «плюс» такої співпраці – можливість замовити товар за власним макетом й отримати готову унікальну наочність у найкоротший термін.

Кращі стенди для дітей, їхніх родичів й освітян

Окрему увагу при виборі посібників для групи варто приділити комплекту стендів з кишенями для мам тат Калина. Зазвичай, його розміщують у роздягальні, при вході в групу.

Його головне завдання – надавати батькам усю необхідну для взаємодії з дитсадок інформацію. Однак, завдяки вдалому розташуванню, такі набори стендів водночас виконують презентаційні функції. Ці інформаційні майданчики так само важливі, як навчальні посібники для малюків та стенди з методичними рекомендаціями для вихователів.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди для оформлення групи Калинка?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди для оформлення групи Калинка  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів