Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Таблиці для перевірки зору

undefined

Таблиці для перевірки зору

Придбані для домашнього вжитку, таблиці для перевірки зору допоможуть контролювати його стан у дітей і дорослих між професійними оглядами. А отже, ви зможете вчасно звернути увагу на виникнення проблем і завітати до лікаря для ретельного обстеження.

Для правильного застосування в домашніх умовах такого наочного посібника, як замовлені на сайті фірми «Склад стендів» таблиці для перевірки гостроти зору, необхідно чітко розуміти, як забезпечити оптимальні умови для проведення цієї процедури.

Варто також знати, сам термін «гострота» позначає здатність ока чітко розрізняти дві точки, розміщені на певній відстані. Коли говорять про 100%-ий зір, мається на увазі, що випробовуваний бачить дві точки з кутовою відстанню між ними, рівною одній хвилині.

Купити таблицю для перевірки зору недорого

Для того, аби результат такого випробування був правдивим, обов’язкове дотримання вимог:

 1. Таблиця Сивцева (літери) має знаходитися на відстані 5 м, а Орлової (з малюнками) – на відстані 2,5 м;
 2. Учасник процедури повинен сидіти;
 3. Очі тримати відкритими, а одне з них прикрите білим кружком;
 4. Посібник слід розмістити так, аби десятий рядок перебувала на рівні очей;
 5. Таблиця для визначення гостроти зору, ціна якої має бути доступною, має водночас бути зручною та якісною.
 6. Людина не повинна напружуватися, намагаючись щось розгледіти чи вгадати нечіткі обриси знаків.

Місце посібників для контролю якості зору в побуті

Коли йдеться про сім’ї з дітьми, то слід, щоб завжди під рукою була таблиця Сивцева для перевірки зору. Адже в шкільному віці, через зростання навантаження, можливе його раптове погіршення. За допомогою неї варто відстежувати ефективність систематично виконуваних вправ для очей. Наочні успіхи можуть заохотити дошкільня або учня займатися ще більше.

Проверка зрения у ребенка

Такі товари необхідні батькам, які підозрюють, що дошкільник в лікарському кабінеті, розглядаючи таблицю для зору, не йшов на контакт. А отже, перевірка дала спотворені результати. Тоді як у звичному оточенні можна включити елемент гри, домогтися невимушених достовірних відповідей.

Використовуючи офтальмологічну таблицю для малят, треба подбати про її правильне освітлення. Необхідно домогтися заливання розсіяного кольору і того, щоб на поверхні не було відблисків. Вимоги до освітленості таблиці окуліста – 700 лк.

При цьому бажано зафіксувати освітлювач на стіні так, щоб нижній край перебував приблизно в 120 см від підлоги. Перед початком процедури, особливо коли мова йде про малечу, переконайтеся: ніщо не буде загороджувати зображення чи відволікати від нього увагу.

Як розрахувати результат перевірки в домашніх умовах?

Найпопулярніший посібник, призначений для дітей – це 12 рядків картинок для перевірки зору, серед них – кілька розімкнутих «кілець Ландольта». Але тут спочатку варто зрозуміти: а чи всі картинки відомі й зрозумілі малюку? Її використовують для роботи з дітьми від 3 років. Коли дитина вже знайомий з алфавітом, то часто вдаються до допомоги посібника від Сивцева. Це – 12 рядків, на яких в різній послідовності розміщені 7 літер.

Шкала, за якою визначають результат, нанесена на самі посібники. Якщо дитина розрізняє 10 рядків української таблиці для перевірки зору – у неї все гаразд з очима. У разі виявлення проблем при читанні цього рядка і вище, то потрібно звернутися до показників на самому посібнику: праворуч – від V-2,0 до V-0,1, ліворуч – від D-2,5 до D-50,0. Виникають труднощі з верхніми чотирма рядками? Негайно звертайтеся по консультацію до спеціаліста.

Переваги товарів від топ-виробника

Таблиця перевірки зору у дітей в лікарняному кабінеті припустима й картонна, то для використання батьками краще придбати її у перевіреного виробника стендів. Пластик як основа такої допомоги буде вдалим і практичним рішенням:

 1. Це матеріал дозволяє транспортувати товар, не боячись пошкодити його;
 2. Продовжує термін використання для перевірки зору таблиці;
 3. Дозволяє регулярно проводити санітарну обробку поверхні, забезпечуючи її чистоту.

Також можна використовувати вдома таблицю Головіна: стенд, на якому зображені розімкнуті кільця або перевернуті букви «ш» різного розміру. Коли дорослі, які мають проблеми із зором, встигли вивчити розміщення букв для перевірки зору на наочному посібнику в кабінеті лікаря, то йдуть цим шляхом. Так важче відповідати по пам’яті й відразу стає зрозуміло, чи добре видно знаки.

На сьогодні контроль стану зору – необхідність. Постійне використання гаджетів обумовлено стрімким темпом життя. Візуальне сприйняття великого обсягу інформації необхідно не тільки для розваги, але й для побудови кар’єри. Тому постійно піклуватися про здоров’я себе та близьких вам допоможе алфавіт для зору від нашої фірми.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Таблиці для перевірки зору?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Таблиці для перевірки зору  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів