Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Таблиця Головіна для перевірки зору розмір 300х500 мм

Артикул: 25283
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 144 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 233 грн.
0 грн.

Розроблена таблиця Головіна ще в минулому столітті відомим радянським професором. На честь прізвища вченого Сергія Селівановіча і була названа. Використовується дана таблиця для перевірки якості зору. Її головна особливість полягає у використанні замість символів літер звичайних оптотипів – кілець без замикання, розірваних зверху, знизу, праворуч або ліворуч.

Матеріал і розміри

Виробляється таблиця Головіна для перевірки зору з якісних міцних матеріалів – пластику або ДСП. Її використовують в медичних кабінетах окулісти, сімейні лікарі, медсестри в дитсадках і школах. Найчастіше за допомогою даного інвентарю діагностується зір у дітей, які не знають досконально алфавіт або у іноземців. Іноді ця таблиця служить для підтвердження результатів отриманих за методикою Сивцева. Розмір таблиці стандартизований – 300х500 мм. Вона містить 12 рядків кілець Ландольта. Перші десять потрібні для оцінки звичайного, а решта два телескопічного зору.

Як здійснюється перевірка зору по таблиці Головіна

Починається діагностування з зручного розташування пацієнта в кабінеті. До медичної установи варто таблицю Головіна купити готову, яка буде повністю відповідати нормам. Важливою умовою є наявність підсвічування не менше 700 люкс. Порядок дослідження повинен бути наступним:

 1. Потрібно відійти на відстань – 5 м;
 2. Потім закрити одне око, вказати ряд, де розриви на кільцях чітко видно;
 3. Повторити процедуру з другим оком.

Десятий рядок умовно приймається за 100%. Відповідно, якщо людина розпізнає символи тільки на першій сходинці, то його зір визначається, як 0,1, наступного – 0,2 і т. Д. Якщо спочатку вона погано бачить навіть перший зверху рядок, необхідно наблизиться на 50 см. Скорочувати відстань потрібно на аналогічний проміжок до тих пір, поки зазначені кільця стануть помітні. Для розрахунку гостроти використовується стандартна формула d / D. Тут верхнє значення – відстань перевірки, нижнє – дальність, на якій добре помітні символи. Проста таблиця для проведення візометрії – універсальний інструмент офтальмолога. Вона дає можливість швидко оцінити гостроту зору, поставити попередній діагноз, отримати підставу для більш глибоких досліджень. Невисока вартість і простота використання роблять її доступною дуже широкому колу користувачів і медичних установ, як спеціалізованих, так і загальної практики.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби