Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Соціальні плакати

Соціальний постер допоможе активним небайдужим громадянам, які прагнуть змінити життя суспільства на краще, у вирішенні однієї з найважливіших завдань сьогодення. Глобальні перетворення можливі лише в тому випадку, коли в них залучена велика кількість людей, які віддають важливій справі свої сили й час.

Саме з цієї важливої метою створюються плакати на соціальну тему. Серед їхніх завдань:

 1. Проінформувати широку громадськість про важливі проблеми сучасності;
 2. Викликати яскраві емоції, серед них – бажання змінити світ на краще;
 3. Часто через імператив-звернення підказати реципієнтам, які саме конкретні дії будуть продуктивні в цьому випадку.

У чому особливість такого звернення до громадськості?

Сьогодні все частіше зустрічається соціальна реклама, розрахована на різновікову аудиторію: від школярів до дорослих успішних людей. Саме тому необхідно при друці соціальних плакатів пильну увагу приділити не тільки їхньому змісту, а й визначенню цільової аудиторії. Остання умова впливає не тільки на засоби художнього оформлення, але й на місця розміщення та поширення цього виду друкованої продукції.

Наприклад, якщо вони спрямовані проти наркотиків, їх часто поміщають в навчальні заклади: у школах, технікумах, університетах тощо. За допомогою яскравих образів, що запам’ятовуються, та емоційних слоганів творці прагнуть попередити молодь про негативні наслідки необдуманих вчинків. Звернення подібної тематики розраховані й на дорослих – як на батьків підлітків, так і на тих, кого необхідно вберегти від можливого виникнення залежності.

Плакат соціальної реклами на службі суспільства

На вулицях міста – на бігбордах, у місцях, відведених під інформаційні сповіщення, у вітринах і біля входу в громадські установи все частіше можна побачити цей вид друкованої продукції. Він конкурує за увагу перехожих з іншими видами реклами. Але, на відміну від них, такий постер не має на меті сприяти продажу товарів або послуг. Його призначення – вивести проблеми, які потребують негайного вирішення з «сліпої плями», змусити задуматися про них.

Зокрема, плакат соціальної реклами з пожежної безпеки належить до особливо важливих. Адже він нагадує прості правила, виконуючи які можна запобігти виникненню пожежі або ж мінімізувати її негативні наслідки. На нього часто звертають увагу, бо він сповіщає про те, як вберегти життя і здоров’я людей.

Друковані агітаційні заклики проти куріння зустрічаються в місті досить часто, оскільки ця шкідлива звичка ще сильно поширена. Тому так важливо лаконічно й емоційно донести до максимальної кількості глядачів, наскільки помітної шкоди завдають собі й тим, хто поруч, ті, хто не бажає відмовитися від цигарок.

Також необхідні повсякчасні нагадування про екологію. Сьогодні майбутнє планети залежить від рішучих дій по збереженню природи. Тому так важливо еко-освіту всіх верств населення. Щоб стати учасниками важливих акцій, люди повинні не тільки зрозуміти, наскільки серйозно постраждала навколишнє середовище від непродуманих дій людства. Необхідно доступно і чітко вказати, що саме може змінити на краще кожен з нас.

Соціальні акції в сучасному місті

Плакат про здоровий спосіб життя можна зустріти в поліклініках як важливий елемент профілактичної роботи з запобігання виникнення хвороб, в спортивних залах, в установах, де піклуються про здоров’я співробітників. Часто його розміщують у навчальних закладах, адже дбати про здоров’я варто починати ще в юному віці.

Важливим для формування екологічної свідомості сучасного населення України є соціальний плакат бережіть воду. Цей природний ресурс є життєво необхідним для людства. Тож кожен такий заклик спрямований на те, аби спільними зусиллями усвідомити всю серйозність питання й спільно намагатися вирішити його.

Розглянуті форми активізму мають на меті формування нової суспільної культури, яка в майбутньому сприятиме процвітанню нашої країни. Через це представники фірми «Стенд.Ua» добре розуміють важливість і необхідність такої продукції. Саме тому вони пропонують свої послуги з виготовлення соціальних плакатів високої якості та за доступними цінами.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Соціальні плакати?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Соціальні плакати  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів