Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Зарядний пристрій НУШ

Серед завдань Нової української школи – не лише забезпечення знаннями учнів, але й формування їх емоційного інтелекту. Лише за таких умов випускники закладів освіти стануть успішними й щасливими громадянами своєї країни. Саме тому стенд зарядний пристрій нуш повинен бути в кожному класі.

За його допомогою молодші школярі:

 1. Навчатимуться контролювати власні емоції;
 2. Зможуть зробити свідомий вибір щодо того, як подолати складну ситуацію;
 3. Фантазуватимуть і розвиватимуть уяву.

Крім того, сам вигляд цього посібника часто викликає в дітей щиру усмішку та забезпечує їм гарний настрій. Вони швидко навчаться у випадку поганого настрою чи втоми прикладати свої долоньки до стенда й «підзаряджатися» позитивом. Тож це – важливий складник інтер’єру приміщення початкової школи.

Унікальні стенди для оформлення 1 класу від топ-виробника

Всі товари, придбані в онлайн-крамниці «Склад стендів» стануть надійними помічниками всіх учасників освітнього процесу. Вся продукція фірми виготовлена з високоякісних матеріалів (пластику чи ДВП). На міцну основу за допомогою плівки-самоклейки наносять надруковане широкоформатне зображення. Потім додають для міцності алюмінієвий профіль і, за потреби, прикріпляють міцні пластикові кишені потрібного формату.

У результаті будь-яка одиниця продукції фірми, зокрема стенд зарядний пристрій, відповідає всім вимогам сьогодення. Такі наочні посібники цілковито безпечні, що засвідчено сертифікатом міжнародного зразка. А ще, вони – зручні в користуванні й функціональні. Їх можна сміливо використовувати в приміщенні, де весь час перебувають діти.

Ще однією їхньою перевагою є висока якість друку та яскраві святкові кольори. Сам вигляд таких посібників забезпечує дітлахам гарний настрій. А отже, створює атмосферу, де вони успішно навчаються й розвиваються. Особливо це важливо в тому випадку, коли йдеться про вміння школярів керувати власним настроєм.

Доступна якість для вітчизняних шкіл

Купити стенди настрою на сайті «Склад стендів» – зручно й просто. Для цього необхідно обрати товар, який найбільше сподобався, та заповнити зручну форму чи подзвонити менеджеру фірми.

За кілька днів замовлення будь-якої складності буде успішно виповнене й надіслане «Новою поштою» у вказаний населений пункт країни. Також у дизайн і характеристики товару будуть внесені всі потрібні зміни.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Зарядний пристрій НУШ?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Зарядний пристрій НУШ  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів