Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Плакати для школи

Провести інформативний і захопливий урок – таку мету ставить перед собою сучасний учитель. Для її досягнення необхідно подбати не тільки про зміст заняття, але і про його зовнішнє оформлення. Плакати для школи – це важлива частина наочних посібників, їх використовують при обладнанні усіх класних кімнат, коридорів, актових залів. З їхньою допомогою педагоги можуть ефективніше розподілити час занять, а діти – більш якісно та швидко засвоїти пропонований їм навчальний матеріал.

Типові особливості цього виду наочності сприяють його позитивному впливу на школярів. Так, плакати для початкової школи характеризуються:

 1. Лаконічністю і чіткістю викладу матеріалу;
 2. Великими літерами та чіткими шрифтами в написах, а також – виділеннями блоків різними кольорами букв, підкресленням, курсивом;
 3. Яскравими фарбами та багатим ілюстративним матеріалом;
 4. Емоційністю оформлення, яка привертає увагу глядачів і дозволяє краще засвоїти його повідомлення.

Різновиди наочності й особливості її оформлення

Такі посібники розміщені в приміщенні, де цілими днями перебувають діти. Тому так важливо, щоб виробник використовував тільки перевірені матеріали. Всі товари фірми «Стенд.Ua» пройшли відповідну сертифікацію, тому керівництво торгової компанії може гарантувати їхню якість і безпеку.

Першосортна наочність друкується на крейдованому папері або картон вищої якості, зображення наноситься офсетного або широкоформатним друком. Ці умови дозволяють всій продукції надовго зберігати привабливий зовнішній вигляд. Її використовують не тільки на уроках, а й у повсякденному житті класу.

Так, плакат до дня народження школи допоможе учням відчути себе частиною великої дружної родини, сповнить їх гордістю за рідний заклад освіти та подарує їм гарний настрій. Не менш важливо для створення сприятливої атмосфери в молодших класах плакати з алгоритмами вибору в разі конфлікту, «підказками», як правильно поводитись із друзями, куточки настрою тощо.

Серед популярних наочних посібників цього типу, коли стоїть завдання купити плакати для школи , можна виділити такі:

 1. З навчальним матеріалом (для математики, уроків письма, навколишнього світу);
 2. Для патріотичного виховання, естетичного розвитку;
 3. Для пізнавальної діяльності, з інтерактивними елементами;
 4. Для організації життя дитячого колективу (шкільні рутини, кодекс класу, права й обов’язки);
 5. Для розвитку соціального інтелекту (плакати з правилами для школярів, допомога щодо вміння розуміти емоції, взаємодіяти з однолітками та дорослими).

Кращі навчальні плакати для українських шкіл

Такі посібники успішно застосовують для навчання та розвитку учнів усіх вікових груп. Для малюків – це можливість успішно засвоїти великий обсяг інформації, починаючи даними про рослини й тварин навколо та закінчуючи математичними правилами й прикладами правопису.

Для старших класів такі посібники стануть у пригоді під час уроків алгебри та геометрії, фізики й хімії, іноземної мови та історії. Вони будуть незамінними в тих випадках, коли великий обсяг матеріалу можна структурувати за допомогою схем і таблиць. Крім того, їх використовують там, де необхідно запам’ятати безліч формул, граматичних часів, дат і назв. Тож вони допоможуть школярам підготуватися до складання ЗНО.

В інтернет-магазині фірми «Стенд.Ua» вам запропонують купити плакати для школи для перших років шкільного навчання, а також – для середніх і старших класів. На сьогодні всю цю продукцію заслужено високо оцінили вчителі з усіх регіонів України.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Плакати для школи?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Плакати для школи  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів