Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Nothing Found

Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.

Плакати на весілля – це та різновид декору, якому потрібно приділити особливу увагу при підготовці до урочистої та радісної події. З їхньою допомогою можна:

 1. Швидко та легко декорувати приміщення;
 2. Створити особливу атмосферу;
 3. Забезпечити гарний настрій усім присутнім;
 4. Подати ідеї для тостів, виступів, конкурсів;
 5. Забезпечити оригінальні й вдало організовані фотозони.

Варто пам’ятати, що цей різновид друкованої продукції стане фоном для особливих світлин, які зворушливо зберігають все життя. Тому важливо придбати їх у лідера виробництва, такого як фірма «СтендUa». Адже в цьому випадку вони поєднають бездоганний зовнішній вигляд і надійність.

Весільні плакати на браму можуть стати візитівкою цього урочистого й прекрасного святкування. Вже з перших кроків усі його учасники зможуть потрапити в незабутню святкову атмосферу. Зазвичай, тут розміщують зображення святкових атрибутів – сердець, схрещених каблучок, білих голубів, а також – привітань і поздоровлень нареченим. В цьому випадку можна замовити продукцію не тільки формату А3, а й будь-якого необхідного розміру.

весільний плакат ласкаво просимо

Як красиво й незвичайно оформити особливу церемонію?

Один із найбільш популярних товарів із цього тематичного розділу – плакати на викуп нареченої. Саме вони допоможуть надати ще більше барвистості та веселощів цього традиційного ритуалу. Ними прикрашають не тільки квартиру, але часто і під’їзд будинку, де живе майбутня дружина. За їхньою допомогою перед нареченим і його друзями ставлять жартівливі завдання й дають майбутньому чоловікові поради, бажають щасливого сімейного життя.

Загалом, існує чимало видів цієї весільної прикраси, що відкриває перед організаторами безмежний простір для творчості. Звернувшись до професіоналів, вони отримають друковану продукцію вищої якості, при створенні якої будуть враховані всі їхні побажання. Наприклад, виробники порадять їм вибрати за основу для фотозони не папір, а банерну тканину. Це забезпечить надійність і чудовий вигляд місця для фотографій.

Такий декор на золоте весілля часто розробляють із використанням фотографій чоловіка та дружини на різних етапах їхнього сімейного життя. Також буде доречно включити в макет святкові атрибути, як нагадування про перший щасливий день їхнього спільного життєвого шляху, зокрема можна творчо обіграти елементи шлюбної церемонії. Використовують в макеті й зображення улюблених квітів дружини, фото рідних і близьких винуватців урочистостей тощо.

Весільні плакати для незабутнього свята

Весільні урочистості – найважливіша подія в житті закоханих. Часто й самі молоді, і їхні рідні та друзі, і організатори святкового заходу прагнуть зробити цей день незабутнім, заздалегідь продумавши всі дрібниці. Тому необхідно заздалегідь плакат для наречених, як й іншу святкову наочність роздрукувати на високотехнічному обладнанні. Дуже важливо заздалегідь переконатися, що всі елементи прикрашання ідеально впишуться в загальний стиль оформлення банкетного залу.

Фірма «СтендUa» гарантує відмінну якість фотодруку, роботу з унікальним макетом клієнтів або ж внесення всіх правок замовників у типові товари з каталогу. Так, друкована продукція з іменами молодят, з їхніми портретами, з фотолітописом знайомства буде створена на вищому рівні. Вона порадує та зворушить усіх учасників події та стане приводом для чудових спогадів для самих молодят.

Серед завдань цього різновиду декорацій:

 1. За їхньою допомогою зонують приміщення (вказують місця для подружок і друзів, батьків молодих чоловіка та дружини тощо);
 2. На них пишуть жартівливі побажання, гумористичні правила сімейного життя;
 3. Молодим бажають всього найкращого, висловлюють радість, любов і підтримку.

Плакати на річницю весілля: нагадування про важливе свято

Такий різновид подарунку може тематично або в оформленні перегукуватися з оформленням декорацій в день заміжжя. Це послужить чудовим подарунком для чоловіка й дружини, а також для присутніх, які пам’ятають і день створення нової родини. Адже такий елемент декорації стане сполучною ланкою між важливими віхами в житті родини, яка зберегла свою любов, пронісши її крізь роки.

Плакат на весілля Ласкаво просимо – це можливість показати всім учасникам незабутньої події, наскільки їх раді бачити. Він переконливо свідчить про те, як важливо молодятам розділити з присутніми свою радість. А також такий штрих в оформленні святкування ще раз підкреслить, наскільки воно важливе для цієї пари, покаже всім, наскільки молоді прекрасні у своєму щасті.

Часто зустрічається прагнення провести церемонію в певному оригінальному стилі. Весільна фотозона, шаблон для якої ретельно обраний в каталозі виробника або змінений, допоможе відтворити атмосферу казки.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Плакати на весілля?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Плакати на весілля  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів