Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Наліпки

Наліпки для школи з плівки Oracal

Все частіше при оформленні інтер’єру закладу середньої освіти представники педагогічного колективу не обмежуються такими традиційними наочними посібниками, як стенди чи плакати. Наліпки для школи на сьогодні можна побачити в класних кімнатах, інших приміщеннях, шкільних коридорах і холах тощо в освітніх установах в різних куточках нашої країни.

Серед основних переваг, що спонукають освітян зробити вибір на користь цієї категорії продукції у лідера виробництва – фірми «Стенд.Ua»:

 1. Універсальність змісту наліпок;
 2. Простота у використанні;
 3. Можливість оперативно позбутися старих і наліпити нові варіанти;
 4. Можливість замовити їх будь-якого розміру й форми;
 5. Гарна передача кольорів і відтінків;
 6. Демократичні ціни наліпок для НУШ при високій якості.

Останнє поєднання пояснюється використанням сучасного високопрофесійного обладнання та матеріалу вищої якості. При цьому відсутність посередника дозволяє керівництву фірми уникнути накручування цін та спростити логістику. Своєю чергою, це сприяє тому, що покупці з будь-якого населеного пункту України можуть отримати кращі товари якнайшвидше.

Інтер’єрні наклейки для школи: поради з ефективного використання

Найочевидніше призначення таких інтер’єрних наліпок – слугувати прикрасою приміщення. Витративши мінімальний час і зусилля з їхньою допомогою легко оновити вигляд будь-якого приміщення. І так само просто, без залишків слідів, позбутися цих деталей, коли мине потреба. Саме тому їх часто використовують для створення святкової атмосфери або ж для нанесення маркування під час командних ігор.

Та наліпки на стіну НУШ виконують й інші завдання. Скажімо, їх використовують як вказівники, які спрощують орієнтацію в будівлі. Також вони можуть містити піктограми, що нагадують учням про правила поведінки в школі: заборону на певні дії, необхідність дотримуватись соціальної дистанції тощо. З їх допомогою можна в ігровій формі нагадати дітям про знання, які ті засвоїли під час уроків: математичні чи фізичні формули, слова іншої мови, зображення географічних об’єктів тощо.

Наліпки на двері нуш відразу налаштовують на те, що кожен клас неповторний і має свою власну атмосферу. Дбайливо дібрані наклейки забезпечать гарний настрій учням і вчителям від початку робочого дня. Крім того, використавши їх, можна позначити певне приміщення, що особливо важливо для учнів молодших класів чи для тих, хто нещодавно став учнем цієї школи.

Замовляйте на сайті «Склад стендів» швидко й вигідно

Рішення купити наліпки для школи в лідера виробництва – вдале рішення для тих, хто надає значення кожному елементу оформлення закладу освіти. Перед замовленням потрібної позиції із каталогу фірми «Стенд.Ua» варто проконсультуватися з її менеджером й обговорити такі деталі, як розмір і форма друкованого малюнка, прозорий чи білий фон, використання кольорів тощо.

При такому дбайливому підході до вибору наклейки на сходи в школі можуть стати особливою родзинкою навчального простору. Серед численних ідей, які застосовують при їхньому використанні: зображення корінців відомих книг із назвою та автором, таблиця множення чи математичні формули тощо. Крім того, їх використовують для мотиваційних малюнків і дописів, що постійно знаходитимуться перед очима школярів.

Не менш функціональні й наліпки на підлогу для школи. Їхнє призначення – регулювати рух усіх, хто перебуває в будівлі. Завдяки їм, учителям легше підтримувати дисципліну та забезпечувати порядок, зонувати приміщення, організувати простір для спортивних ігор тощо.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Наліпки?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Наліпки  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів