Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди для оформлення групи Чомусики

На сьогодні всі стенди для дитячого садка мають відповідати суворим вимогам щодо якості, тематичного наповнення й художнього оформлення. При дотриманні цих умов наочність підвищить продуктивність занять із різними віковими групами дітей. Вона сприятиме розвитку найкращих рис характеру вихованців дитсадка, формування в них корисних навичок, підготовці їх до школи.

Всім цим критеріям відповідають наочні посібники для групи Чомусики від Складу стендів. Вже сама назв дитячого колективу нагадує про те, що визначною рисою характеру дітлахів у цьому віці є цікавість до світу довкола. Тож завдання дорослих – створити пізнавальне середовище, яке б заохочувало дитячу цікавість і водночас надавало відповідь на запитання, важливі для малюків.

Якісні сучасні стенди можуть стати інформаційними майданчиками, на який у лаконічній і цікавій формі викладаються важливі знання. Крім того, вони необхідні для налагодження співпраці педагогічних працівників і родичів дітей й для продуктивного функціонування колективу дитячого садочку.

Стенди Чомусики: як краще оформити та використовувати?

Наочні посібники – незамінний складник інтер’єру дитсадка. Важливо розмістити їх так, щоб вони гарантовано привертали до себе увагу дітей і дорослих. Не менш важлива умова їхнього розташування – вони мають гармонічно поєднуватись між собою та з іншими елементами облаштування приміщення.

Один зі шляхів досягнення цього – використання в їхньому дизайні ілюстрацій до назви дитячого колективу. Так, група Чомусики оформлюється посібниками, на яких зображені радісні малюки, які спілкуються між собою, навчаються, читають, дізнаються щось нове. Зазвичай, фоном для цих ілюстрацій є зелені луки, всіяні квітами або ж синє небо з хмарками, веселкою та усміхненим сонцем.

Так оформлені:

 1. Табличка на двері групи;
 2. Візитівка із кишеньками для світлин дітей;
 3. Стенд-шапка;
 4. Універсальні інформаційні майданчики для змінної інформації тощо.

Найкращі стенди для радісного навчання й пізнання малюків

Сам девіз групи Чомусики, оформлений яскраво та святково, заохочує дітей до отримання нових знань. Цьому сприяє й інша наочність від «Складу стендів».

Адже всі її товари для дитсадочка – прості у використанні, цілковито безпечні. Вони подобаються дошкільнятам і викликають у них бажання взаємодіяти та невпинно навчатися під час гри.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди для оформлення групи Чомусики?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди для оформлення групи Чомусики  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів