Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Портрети історичних діячів

Портрети відомих історичних діячів

Культурний багаж сучасної освіченої людини, незалежно від її професії, передбачає глибоке знайомство з історією – вітчизняною і світовою. Забезпечення таких знань – одне із завдань навчального закладу, який надає обов’язкову базу знань учню. Портрети історичних діячів чимало сприяють зацікавленню школярів процесами розвитку світової спільноти. Саме тому цей тематичний підрозділ наочних посібників користується незмінною популярністю серед вчителів-істориків.

На сьогодні при вивченні минулого людства все далі відходять від представлення його у вигляді набору історичних дат і фактів. На перший план виходить значення особистості в контексті глобальних процесів. Портрети історичних діячів, купити які можна в інтернет-крамниці фірми «Склад стендів», допоможуть учням побачити за рядками підручника живих людей. Усвідомлення дітьми, що саме від конкретних особистостей залежав розвиток окремих країн і всього світу, дозволить підняти в розмові зі школярами важливі морально-етичні теми, серед іншого – поговорити з ними про значення персональної відповідальності кожного за свої вчинки.

Кращі портрети історичних особистостей для шкіл України

При виборі та купівлі товарів цієї категорії, педагоги керуються, зокрема, такими міркуваннями:

 1. Розмір стендів, від яких залежить місце їх розміщення;
 2. Якість матеріалів, із яких виготовлений товар;
 3. Довговічність продукції та зручність при її використанні, переміщенні тощо.

Наприклад, якщо перед учителем стоїть завдання вибрати наочність для кабінету історії в коледжі, він буде враховувати період історії, які вивчають студенти. Також вибір буде зроблений на користь зображення відомих політиків і полководців. Адже такі знання можуть виявитися важливими для учнів, які бажають згодом вступити до вищого навчального закладу. При цьому педагог зверне увагу й на користь таких посібників для занять, присвячених патріотичному вихованню молоді.

Завжди вигідні пропозиції від лідера виробництва

Оформлення історичного кабінету в освітньому закладі має сприяти не тільки ефективності навчального процесу. Ретельно підібрані стенди та таблиці допоможуть учням поліпшити знання і, відповідно, оцінки з даного предмету. А в майбутньому – якісно підготуватися для написання зовнішнього незалежного оцінювання.

Але не менш важливо показати важливі моменти історії дітям і підліткам просто, доступно та цікаво, спонукати їх до самостійного вивчення історії як науки. Саме виконанню цього важливого завдання сприяють наочніше допомоги від фірми «Склад стендів».

Будь-який історичний портрет, придбаний в онлайн-крамниці нашої компанії, дозволить вчителю розповісти не тільки про особу, зображеної на ньому. Не менш цікаво учням буде дізнатися про особливості певної епохи й про творця оригіналу полотна. Такий розповідь може стати основою індивідуального чи групового творчого завдання для школярів різних вікових груп.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Портрети історичних діячів?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Портрети історичних діячів  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів