Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди для кабінету захисту Вітчизни

undefined

Інформаційні стенди для кабінету захисту Вітчизни

Виховання любові до Батьківщини, готовність захищати її цілісність і суверенітет на сьогодні набувають особливого значення при формуванні особистостей старшокласників. Це – одне із важливих завдань, яке стоїть перед сучасною школою і якому, згідно з освітньою програмою, присвячений відповідний навчальний предмет. Стенди з захисту Вітчизни, дбайливо виготовлені лідером виробництва для педагогів України, допоможуть їм у здійсненні цієї важливої місії.

При виборі матеріалів для предметного кабінету освітяни прагнуть підібрати комплект наочності, який би допоміг проінформувати старшокласників про всі важливі моменти несення військової служби. Серед продукції, яку пропонує своїм покупцям фірма «Стенд ЮА», у підрозділі «стенд захист Вітчизни» є наочні посібники:

 1. З інформацією про склад Збройних Сил України;
 2. З даними про етапи розвитку українського війська;
 3. З переліком зразків військової форми та знаків розрізнення;
 4. Із засобами й способами індивідуального захисту, відомостями з безпеки життєдіяльності;
 5. З добовим нарядом роти й іншою інформацією про несення служби у військових частинах;
 6. Зі схемами розбору й збирання, догляду й зберігання вогнепальної зброї.

Стенди для кабінету захист Вітчизни – міцне підґрунтя для практики

Важливою складовою підготовки майбутніх воїнів є набуття ними практичних навичок, які допоможуть захистити себе та тих, хто поруч. Уже на шкільній лаві молодь має здобути практичні вміння із надання першої медичної допомоги. А також – засвоїти основи стройової та вогняної підготовки.

Щоб ці заняття були ефективними, молодим людям потрібні детальні інструкції. Саме стенди в кабінет захист Вітчизни стануть важливим ілюстративним матеріалом для теоретичних занять. Вони слугуватимуть «підказкою», яка допоможе учням засвоїти правильний порядок дій. При цьому вчитель зможе не витрачати час на повторні роз’яснення.

Тож, серед іншого, такі наочні посібники допоможуть більш ефективно розподілити час проведення занять. Завдяки можливості постійно мати перед очима чіткі лаконічні настанови школярі можуть легко поновити потрібні знання в пам’яті. Цьому сприятимуть і численні ілюстрації, розміщені на стендах в кабінет захисту Вітчизни. Адже вони візуально відтворюють ключові моменти тексту, призначеного для запам’ятовування.

Найкращі стенди з патріотичного виховання – для вітчизняних шкіл

Співробітники фірми «Стенд ЮА» докладуть усіх зусиль, аби ви отримали свою покупку у вказаному вами поштовому відділенні в мінімальний термін. Індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення дозволить зекономити не лише час, але й кошти клієнтів.

Купити стенди для кабінету захист Вітчизни у лідера виробництва – вдала ідея, якщо ви шукаєте товар європейської якості. Використання професійного обладнання та якісного матеріалу дозволить представникам фірми створити привабливі зовні й надійні наочні посібники.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди для кабінету захисту Вітчизни?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди для кабінету захисту Вітчизни  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів