Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Портрети для кабінетів

Портрети відомих людей

При вдумливому підході до оформлення простору навчального закладу – як загальноосвітніх і спеціалізованих середніх шкіл, так і дошкільних навчальних закладів – кожен наочний посібник має особливе значення. Він має бути розміщеним на ретельно підібраному для нього місці. Саме так, щоб не тільки успішно виконувати поставлені перед ним задачі, а й вдало взаємодіяти з іншою наочністю. Виникає питання: чому настільки важливо придбати всі необхідні портрети відомих особистостей для школи й дитячого садка?

Перш за все, діти й підлітки, дізнавшись, як виглядають відомі люди, починають по-іншому, на більш особистому рівні, сприймати вивчення їхніх досягнень і творчості. У дитячому садку малюкам цікаво буде побачити зображення авторів їхніх улюблених казок або ж композиторів і поетом, які створили відомі їм пісні.

Не менш важливо купити портрети видатних учених, першовідкривачів, письменників, мандрівників та інших для шкіл. Такі наочні посібники у відповідному кабінеті:

 1. Допоможуть учням у засвоєнні нових знань;
 2. Зможуть спонукати їх до додаткового, на глибшому рівні, вивчення біографій відомих особистостей;
 3. Справлятимуть мотиваційний вплив на підлітків, які визначаються з майбутньою сферою діяльності.

Відомі портрети як джерело знань для школярів

Розміщення в класах, коридорах, у шкільних музеях тощо добре відомих усім зображень має низку переваг. Перш за все, це – пізнаваність. Якщо діти вже зустрічалися саме з цим варіантом картини із зображенням знаменитості, вони раді, що можуть продемонструвати свої знання.

Крім того, це – вдала можливість для вчителя залучити школярів до творчої роботи. Серед іншого, можна розповісти їм про автора картини, пояснити, чому його робота виділятися серед інших і користується популярністю. Також цікавим завданням для підлітків стане прохання знайти інші фотопортрети видатних людей. Результати цих пошуків можна обговорити колективно, порівняти, як виглядали відомі особистості на різних етапах життєвого шляху.

Кращі наочні посібники для навчання та виховання

Кожна деталь інтер’єру в школі або в дитячому саду успішно виконує відразу кілька завдань. Навіть коли, на перший погляд, наочність використовується саме як навчальний посібник, до неї варто звертатись не тільки під час уроків.

Портрети відомих людей, купити які можна в інтернет-крамниці «Склад стендів», також стануть у пригоді педагогам під час проведення класних годин. Цей різновид художніх зображень:

 1. Сприятиме патріотичному вихованню, якщо на портретах зображені вітчизняні видатні особистості;
 2. Допоможе в розмовах про рідний край, коли мова йде про відомих краян;
 3. Стане початком для цікавої розмови, якщо це – портрет із цитатою вченого чи письменника.

Співпрацювати з лідером виробництва – завжди вигідно й надійно

Замовлення портретів на сайті нашої фірми – вдале рішення для працівників сфери освіти з усіх областей України. Звернувшись сюди, ви можете бути впевнені, що в заздалегідь обумовлені терміни отримаєте продукцію екстра-якості. При цьому в каталозі можна знайти товари цієї групи на будь-який смак або ж зробити замовлення на індивідуальний наочний посібник будь-якого рівня складності.

Співробітники фірми подбали про доступність портретів, ціна на які належить до демократичного сегмента ринку. При цьому всі одиниці продукції виготовлені з кращих матеріалів, що відповідають міжнародним стандартам, і на сучасному професійному обладнанні. Ми гарантуємо якість і довговічність всіх посібників і зручність їх використання.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Портрети для кабінетів?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Портрети для кабінетів  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів