Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди Стіна слів

Стіна слів нуш належить до тих стендів, які під час занять завжди мають бути перед очима учнів. Адже це – дієвий інструмент навчання та розвитку кругозору у школярів молодших класів.

У перші шкільні роки дітям доводиться опановувати значний обсяг матеріалів, закладати підвалини для здобуття в майбутньому серйозної освіти. Тож дуже важливо обладнати класну кімнату так, щоб кожна складова її інтер’єру допомагали учням у засвоєнні нових знань.

Не менш важливо, щоб усі наочні посібники були функціональні й могли використовуватись під час багатьох уроків. Так, стенди цього розділу каталогу на сайті «Склад стендів» обладнані прозорими кишенями з міцного пластику. Тож щоразу, коли в класі, згідно з програмою, починають опановувати новий тематичний блок, учитель оновлює розміщені на інформаційному майданчику ключові слова. Також їх можна групувати, виділяти візуально найбільш актуальні для уроку лексеми тощо.

Стенд стіна слів на допомогу учням

Найбільш корисним такий навчальний посібник буде під час вивчення нових тем з української мови. Однак варто звертати на нього увагу дітей і під час інших занять, об’єднаних однією темою.

Серед завдань таких стендів:

 1. Візуалізувати правильне написання й вимову нових для школярів лексем;
 2. Спонукати дітей дізнатися про значення слів;
 3. Розширити їхній словниковий запас;
 4. Стати основою для інтерактивних завдань під час уроків.

Яскравий напис стіна слів, оригінальний і мальовничий дизайн, зручність у використанні – всі ці якості даних наочних посібників викликають зацікавлення у школяриків. Вони частіше розглядають ці інфо-стенди, а отже, вкотре перечитують розміщену на них лексику. У результаті легко, без додаткових зусиль засвоюють нові дані.

Найкращі стенди для навчання українських школярів

В онлайн-крамниці «Склад стендів» уся наочність розроблена із врахуванням вікових особливостей дітей. Так, стіна слів для 4 класу має більше пластикових комірок, адже в цьому віці діти опановують вже складніші й різноманітніші лексеми, які потрібно повторювати. В дизайні такої наочності частіше зустрічаються зображення ровесників школярів, які старанно навчаються. Або ж фоном слугує привабливий, але спокійний краєвид, адже увага дітей має бути зосереджена насамперед на інформації.

У своєму оформленні стіна слів у 2 класі часто використовує казкові мотиви, такі як усміхнене сонечко, розумні бджілки біля вулика, веселка тощо. Призначення такого оформлення – забезпечити дітлахам гарний настрій, нагадати їм, що навчатися не лише корисно, але й весело та цікаво.

При співпраці з лідером виробництва замовники – освітяни з усіх регіонів України – можуть попросити внести у дизайн посібника бажані для них зміни. Таким чином можна змінити:

 1. Власне художнє оформлення;
 2. Кількість і розташування пластикових кишеньок;
 3. Розмір стенда і матеріал, із якого він виготовлений, тощо.

При цьому незмінною залишиться найвища якість усього замовленого товару.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди Стіна слів?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди Стіна слів  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів