Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди для оформлення групи Капітошка

Стенди для групи Капітошка

Для назв дитячих груп в дитячому садку часто використовують імена казкових героїв. При цьому педагогічні працівники зупиняють свій вибір на фантастичних істотах, які подобаються дітлахам і можуть слугувати для них гарними рольовими моделями. Так, група Капітошка названа на честь відомого герою мультфільму, який відзначається доброзичливістю й веселою вдачею.

За допомогою стендів й плакатів, у дизайні яких відтворений цей персонаж, можна створити казковий простір. Саме відчуття, що поруч – пригоди й улюблені герої, забезпечить малюкам гарний настрій. А це – запорука успішної адаптації до перебування в дитсадку, а також – важлива умова для успішного навчання й опанування потрібними соціальними й практичними навичками.

Оформлення групи Капітошка: на що варто звернути уваги?

Створити в групі безпечний і затишний простір, у якому діти будуть проводити щодня кілька годин, – це першочергове завдання педагогічних працівників. Однак, це – базова умова. Сьогоднішні вимоги до дошкільної освіти також передбачають облаштування в дитсадку особливого творчого простору, у якому діти змогли б розвинути свої здібності.

Тож при виборі наочних посібників для групи педагоги не обмежуються лише впевненістю в їхній цілковитій безпеці й функціональності. При оформленні групи Капітошка в дитячому садку стенди також мають:

 1. Бути розробленими в єдиному стилі й добре поєднуватись між собою;
 2. Подобатись дітям і дорослим (батькам вихованців і вихователям);
 3. Їхнє змістове наповнення повинно відповідати сучасній освітній програмі;
 4. Ілюстрації підібрані з урахуванням змісту, яскраві й мальовничі.

Варто подумати над тим, щоб фон стендів добре поєднувався із кольором стін. Аби наліпки з казковим героєм на шафки, столики тощо добре виділялись на умеблюванні. Адже їхнє завдання – маркувати меблі, допомагати дітям орієнтуватись у групі. На вхідних дверях варто повісити табличку не лише з назвою, але й з ілюстрацією-супроводом, аби групу було легко відшукати.

Стенди найвищої якості для дитсадків України

Стенди для днз група Капітошка, призначені як для дітей, так і для дорослих, можна купити на сайті фірми «Стенд.Ua» як комплектами, так й окремі потрібні позиції.

У їхній дизайн, розмір, кількість кишень можна внести зміни за бажанням замовника. Тож за допомогою продукції від топ-виробника маєте можливість облаштувати групу своєю мрії.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди для оформлення групи Капітошка?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди для оформлення групи Капітошка  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів