Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Портрети математиків

Портрети відомих математиків

Серед різних наочних посібників для математичного кабінету на сайті фірми «Склад стендів» часто замовляють і портрети математиків. Інші стенди в цьому класі – таблиці з формулами, графіки, малюнки геометричних фігур – мають цілком прикладне значення. Вони повинні допомогти школярам швидко та якісно засвоїти значний обсяг інформації. Тоді як на фотопортрети видатних вчених покладено виконання відразу кількох важливих завдань:

 1. Вони допомагають уявити науку як важливий динамічний процес;
 2. Показують значення талановитих особистостей для розвитку наукових уявлень;
 3. Портрети видатних математиків – важливий ілюстративний матеріал для розповіді вчителя про знамениті відкриття.

Саме розуміння, що за формулами, теоремами й іншим, викладеними в підручниках, стоїть напружена праця конкретних людей, дозволить дітям поглянути на матеріал уроку під новим кутом зору. Дуже важливо приводити приклади, що надихають, із біографії великих людей в період, коли старшокласники остаточно визначаються з вибором майбутньої професії.

Купити портрети видатних математиків в українського виробника недорого

Оформлення будь-якого шкільного кабінету – важливе завдання, регламентоване суворими правилами. При цьому в освітян залишається досить простору для того, щоб заявити про себе як про творчу особистість. Кожен педагог вирішує, як підібрати наочність так, що на відносно обмеженій площі помістити весь необхідний матеріал. І при цьому – не захаращувати візуальний простір, щоб увагу школярів не розсіюється під час уроку.

Необхідно ретельно обміркувати, наскільки важливі ті чи інші стенди. Наприклад, комплект відомі математики-жінки має не тільки важливе пізнавальне, а й виховне значення. Ці матеріали допоможуть як дівчатам, так і хлопцям подолати стереотипи. А для деяких учениць стануть приводом виявити більший інтерес до шкільних занять і, можливо, завчасно замислитися про вибір майбутнього вищого навчального закладу.

Досвідчені педагоги під час уроків, згадуючи про важливі моменти в розвитку наукових знань, привертають увагу присутніх учнів до галереї визначних науковців. Тому варто розмістити вказані стенди так, щоб їх було добре видно з будь-якої точки класу. Вдалим рішення буде розвісити портрети біля дошки або над нею – в зоні, до якої постійно прикута увага всіх, хто перебуває в приміщенні.

Наочність євроякості для ефективного навчання в Україні

При виборі наочних посібників особливо важливо звернутися до справжніх професіоналів своєї справи. В цьому випадку ви можете бути впевнені, що кожна одиниця замовленої вами продукції буде виготовлена в найкоротші терміни при дотриманні суворого контролю. Не менш важливо для покупців знати, спираючись на попередній досвід, що в цьому випадку товари будуть відповідати міжнародним критеріям якості.

Крім того, ціна комплекту портрети математиків, замовити який можна в інтернет-крамниці фірми «Склад стендів», приємно здивує вас. Адже доступність товарів для всіх українських шкіл – це політика керівництва компанії. Завдяки такому підходу, представники середніх навчальних закладів з усіх областей нашої держави вже змогли заслужено високо оцінити її продукцію.

Серед переваг таких популярних позицій каталогу фірми, як портрети для кабінету математики, варто відзначити:

 1. Їхню цілковиту безпеку, що важливо для закладу освіти;
 2. Найширший вибір;
 3. Можливість при замовленні внести зміни в макет;
 4. Тривалий термін експлуатації та ергономічність;
 5. Привабливий зовнішній вигляд.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Портрети математиків?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Портрети математиків  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів