Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди Календар природи

Календар природи для спостережень у початкових класах та дитячому садку

Такий стенд “Календар природи” помітно вирізняється серед іншого тематичного оформлення приміщення дитячого садка. На відміну від інших стендів, йому властива не лише інформаційна, але й освітня функція. Це – важливий наочний матеріал, який прийде на допомогу педагогові, як під час навчальних занять, так і в тих випадках, коли треба дати відповідь на запитання малюків про світ навколо них. Компанія “Склад стендів” пропонує замовити або купити стенди “Календар природи” у дитячому садку та початковій школі у професіоналів. Можлива доставка у Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків та інші міста України.

Саме тому важливо куточок природи в ДНЗ обирати із врахуванням вікових особливостей дітей. Найменших приваблять яскраві кольори та кумедні малюнки. Завдяки їхній цікавості з ними буде легко говорити про природні явища, час тощо. Засвоєння інформації відбуватиметься при цьому у веселій ігровій формі. Малюки більше дізнаються про довколишній світ. Завдяки цьому вихователь отримає чудову можливість прищепити їм любов до природи, почуття відповідальності за стан навколишнього середовища. Діти у цьому віці вже здатні зрозуміти прості правила поведінки в парку, лісі чи на річці та засвоїти перші поняття екології.

Замовити та купити стенди для куточка природи

Важливо купити куточок природи в ДНЗ із врахуванням вікових особливостей дітей. У більш дорослій віковій групі під час заняття мова піде про місяці та дні тижня, про зміну календарних сезонів тощо. Наявність куточка природи в дитячому садку в старшій групі стане чудовою нагодою для прищеплення дітям таких важливих рис вдачі, як відповідальність, уважність і допитливість. Разом із педагогом діти перед шкільного віку можуть уже проводити спостереження за природою, самим вести календар природи, відмічаючи зміни погоди. Для зручності педагогів продукція фірми «Склад стендів», призначена для таких занять, має пласкі та об’ємні прозорі пластикові кишені, що сприяє оперативності оновлення даних.

Для кращого опанування тематичним матеріалом, що містять такі стенди, вони обладнані вказівними стрілками та колами на магнітній основі. За допомогою такого оснащення можна «відраховувати» дні тижня, місяці, сезони року, акцентувати увагу глядачів на певних природних явищах. Це може перетворитися на захопливу гру для дітлахів, на яку з нетерпінням чекають, або на відповідальну справу, яку доручають черговим у групі.

Бажаєте куточок природи купити на нашому сайті? Для цього досить переглянути розміщений там каталог, запам’ятати номер вподобаного Вами стенду та зв’язатися з адміністрацією фірми за телефоном чи електронною поштою, вказаними на головній сторінці. У цьому випадку зможете уточнити всі деталі покупки, остаточно обрати матеріал, визначитись з кількістю потрібних Вам для змінної інформації пластикових кишень, ознайомитися із сертифікатами на продукцію. Також Вам підтвердять гарантований термін доставки обраного Вами товару в будь-який населений пункт України.

Працювати з нами вигідно і зручно тому що:

 • Ми лідери в сфері виробництва наочних посібників для школи та дитячого садку;
 • У нас широкий вибір варіантів оформлення куточків природи та календарів спостережень для дитячого садку;
 • Вигідна ціна та можливість постійного співробітництва з навчальними закладами;
 • Екологічні та безпечні матеріали;
 • Відправка в будь яке місто України.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди Календар природи?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди Календар природи  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів