Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Куточки ГПД

undefinedundefinedundefined

Оформлення групи продовженого дня

У приміщенні ГПД в Новій українській школі, де перебувають учні після завершення уроків, кожна деталь працює на створення комфортного та функціонального облаштування. Зокрема, відповідні тематичні стенди, зазвичай, об’єднують в інформаційний куточок, із повідомленнями, важливими й для самих педагогів, і для батьків учнів.

Серед переліку даних, які насамперед розміщують у таких куточках:

 1. Розпорядок (режим) дня;
 2. Список учнів, які відвідують групу;
 3. Розклад додаткових занять та гуртків тощо.

Також часто на таких інфо-стендах розміщують меню обов’язкового гарячого обіду, навчальний план занять та ігор та інше.

Організація гпд в нуш: на допомогу батькам та учням

Батьки молодших школярів після завершення уроків повинні забирати своїх дітей, забезпечувати нагляд і відповідати за їхню безпеку. Родичі піклуються про те, щоб учні якісно виконували домашні завдання. Важливо, щоб всі уроки були вивчені вчасно – вдень, коли діти ще не втомилися.

Але якщо всі дорослі в родині працюють, то, за заявою батьків або опікунів, школа надає дитині місце в групі продовженого дня. Режим дня ГПД передбачає такі обов’язкові елементи, як:

 1. Повноцінний обід;
 2. Прогулянка на свіжому повітрі після приймання їжі (від 30 хвилин);
 3. Організоване виконання домашніх завдань під наглядом вчителя;
 4. Заняття фізичною культурою.

Все перераховане сприяє збереженню здоров’я школярів та їхньому правильному фізичному розвитку. Тут відведено час, як для корисних справ, так і для ігор і відпочинку.

Куточок ГПД передбачає постійний зв’язок з батьками вихованців. Завдяки тому, що інформація на стендах із прозорими кишенями оперативно оновлюється, батьки в курсі, як їхні діти проводять час. Також тут розміщуються такі корисні повідомлення, як список іменинників, перелік додаткових занять, які може відвідувати дитина, тощо.

Як функціонує група продовженого дня?

Режим роботи гпд у початковій школі складається з урахуванням всіх вікових фізіологічних і психологічних особливостей її вихованців. Здоров’я дітей, їх гармонійний розвиток, корисні заняття – наріжні камені, на яких базується ця форма навчальної та виховної роботи. Ця послуга, що надається батькам навчальним закладом, передбачає перебування дітей на території не більше 6 годин.

У зв’язку з цим оформлення кабінету ГПД передбачає створення функціонального простору для різних видів діяльності. Тут повинні бути зони для навчання і пізнавальної діяльності, для ігор, в тому числі рухомих, і для відпочинку. Тому куточок групи продовженого дня, як правило, багатофункціональний за своїм призначенням і розрахований на різні аудиторії: як на дітей, так і на їхніх батьків та працівників школи.

Так, програма ГПД, розроблена керівником групи й затверджена директором школи, разом з іншими документами доступна для ознайомлення батькам. Відкритість діяльності та доступність інформації важлива в контексті успішної взаємодії всіх дорослих учасників навчального процесу. Адже у них одна спільна мета –щастя дітей і для її досягнення потрібна діяльна учать родини та педколективу.

Тому для викладачів настільки важливе питання: де якісний куточок гпд купити за помірними цінами? Існують загальні правила, дотримання яких забезпечить освітянам вдалий вибір. Серед них – висока якість стендів, придбаних у лідера виробництва, зокрема, такого як фірма «Стенд.Ua», їхнє сучасне оформлення, практичність і різноманітність. Але також кожен керівник групи може замовити унікальні, за створеним ним самим макетів стенди для гпд в початковій школі.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Куточки ГПД?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Куточки ГПД  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів