Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Медичні плакати

Медичні плакати можна зустріти не тільки в лікувальних установах або ж у навчальних закладах, де проходять навчання майбутні працівники сфери охорони здоров’я. Також їх розміщують в офісах, на виробництві, в закладах громадського харчування тощо. Серед іншого, їхнє завдання – сприяти запобіганню масового поширення захворювань, в тому числі – пандемії коронавірусу.

Купити плакати з медицини можна в інтернет-магазині фірми «Стенд.Ua». На користь цього рішення варто навести такі головні аргументи:

 1. Лідер виробництва гарантує актуальність і надійність друкованої інформації;
 2. Їх сучасне барвисте оформлення;
 3. Зручність при переміщенні й в процесі експлуатації;
 4. Можливість вибрати товар, враховуючи при цьому цільову аудиторію.

Так, плакати з надання першої медичної допомоги для дитячих навчальних закладів і розміщені в холі та приймальних покоях лікарні будуть мати відчутні відмінності в оформленні. В першому випадку необхідно не налякати, в другому – показати, як вберегти життя і в обох – забезпечити знаннями. Але обидва вони впораються з поставленим перед ними завданням. З їх допомогою інформація буде донесена до респондентів найбільш зрозумілим їм мовою.

Тематичні медичні плакати для навчання й інформування

За допомогою наочних посібників, присвячених певним розділам медицини, студенти зможуть структурувати свої знання. Це – максимально наочні ілюстрації до ключових тем навчального курсу. Тому так важливо, щоб вони протягом довгого часу зберігали яскравість фарб і чіткість ліній. Дана умова забезпечується ламінуванням, яке помітно продовжує термін служби такої наочності.

Плакати для медичних установ часто присвячені симптомам захворювань, способам їх лікування й профілактики. Їх часто розміщують в холах, коридорах і в приймальнях покоях для самостійного ознайомлення пацієнтів. Але також лікарі можуть повісити їх в кабінеті, щоб наочно пояснити хворим, як протікає певна недуга та які процедури необхідно провести в процесі лікування і для чого.

Плакати для пологового будинку можуть стати дуже важливими освітніми посібниками для жінок. Адже вони часто присвячені не тільки безпосередньо самих пологів, а й догляду за новонародженими, грудному вигодовуванню тощо. З їх допомогою відбувається постійна консультація породіль по життєво важливих для них питань.

Як використовувати посібники найбільш ефективно?

Спектр застосування такої наочності дуже широкий. Так, анатомічні плакати допоможуть не тільки при навчанні майбутніх медиків. Їх можна використовувати й на уроках біології в загальноосвітніх закладах. Якщо ж дитина або підліток виявляє інтерес до будови людського тіла, така допомога можна придбати й додому.

Знання будови власного тіла, розташування внутрішніх органів може стати важливим кроком у рішенні вести здоровий спосіб життя, в профілактиці захворювань. Плакати на медичну тему будуть доречні й в місцях масового скупчення народу – в офісах, торгових центрах, спортзалах тощо. Особливо, якщо їхня головна мета – своєчасно та в повному обсязі нагадати людям про заходи розумної обережності під час важкого епідемічного становища. Адже в цьому випадку саме від дій кожного залежить збереження здоров’я і навіть життя його і тих, хто поруч.

Плакати для мед кабінету допоможуть доктору зберегти час при консультації чергового пацієнта. Адже саме підкріплені наочними посібниками розповіді про хвороби, їх можливі наслідки, медичних процедури й методи лікування будуть довше зберігатися в пам’яті людей.

Відповіді на питання, як запобігти виникненню хвороби

Ще одна важлива тема для таких посібників – робота з запобіганням захворювань. Наприклад, плакат профілактика грипу та ГРВІ буде особливо актуальним в сезон зростання кількості цих хвороб. Зрозумілі поради щодо того, як уберегти себе й близьких, можуть допомогти багатьом людям уникнути неприємностей. А ілюстративний матеріал полегшить запам’ятовування необхідної інформації.

Іноді використання таких посібників направлено на порятунок людських життів. Наприклад, в разі, коли мова йде про плакати з профілактики туберкульозу та інших важких захворювань.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Медичні плакати?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Медичні плакати  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів