Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Плакати до Дня святого Валентина

Крім власне офіційних святкових дат, існують особливі дні в календарі, улюблені народом. День усіх закоханих впевнено посідає провідні позиції серед них. А плакат до дня св Валентина допоможе всім тим, хто прагне зробити його незабутнім. Адже це – чудовий подарунок, радісний сюрприз, який обов’язково викликатиме щиру радість у тих, для кого його підготували. А ще, це – важливий елемент декору, який допоможе швидко й легко оформити приміщення, перетворити його в романтичне та прекрасне місце для свята.
постер до дня закоханних

Всього цього легко досягти, якщо звернутися за допомогою у виготовленні плаката до дня Валентина до лідера виробництва – до фірми «Стенд.Ua». Уже більш ніж десять років її представники створюють продукцію найвищого ґатунку, котра незмінно викликає в покупців захоплення. До послуг цієї торгової компанії звертаються й для того, щоб оформити приміщення – як житлові, так й офіси, ресторани тощо. Серед іншого, дана поліграфічна продукція заслужено вважається чудовою прикрасою святкових заходів.

Плакат валентинка: особливості оформлення

Перш за все, необхідно визначитися з тематикою такого замовлення, а також з кількістю одиниць продукції, її розмірами та іншим. Тут важливо й не забути й про традиційні атрибути свята, бо саме вони створюють у його учасників відповідний настрій, налаштовують їх на особливий радісний лад. Й водночас навіть у певних рамках, ніщо не заважає дати волю фантазії. Оскільки виробники зможуть якісно й швидко виконати замовлення за індивідуальним макетом будь-якої складності.
плакат на 14 лютого

Часто декоративні прикраси до 14 лютого містять такі тематичні елементи, які в масовій свідомості асоціюються з цим днем, як:

 1. Одне або два серця різного розміру, здебільшого червоного кольору, але бувають й інші варіанти;
 2. Букет, плюшевий ведмедик, солодощі – як подарунки коханій людині, теж у супроводі або в формі сердечка;
 3. Купідона, що поєднує людей, які кохають одне одного;
 4. Силуети закоханих на романтичному тлі.

Цікавою буде ідея замовити плакат коханому на день святого Валентина з використанням фотографій закоханої пари. В результаті даний атрибут свята буде збережений і після його завершення. Він подарує багато приємних хвилин в майбутньому, пов’язаних із чудовими спільними спогадами.

Щоб підкреслити особливу атмосферу цього дня, такий декор можна використовувати як на побаченні, так і на корпоративах і святах, організованих для всіх охочих.

Як оригінально оформити найромантичніше святкування в році?

Організатори урочистостей зазвичай прагнуть, щоб сам інтер’єр приміщення був незабутнім і незвичайним. Адже така умова сприятиме тому, вже саме оточення буде налаштовувати всіх присутніх на святковий лад, дозволить створити художні довершені фотографії на барвистому і незвичайному тлі.

І ретельно дібрані плакати на день закоханих у цьому випадку стануть тими смисловими й естетичними акцентами оформлення, які обов’язково привернуть до себе підвищену увагу присутніх. Тому так важливо, що на сайті фірми «СтендUa» можна замовити поліграфію різних розмірів – А1, А2, А3, А4 й А5, а також – різних форм. Чергуючи їх, нескладно створити цілу галерею святкових прикрас, які вдало доповнюватимуть один одного.

За цієї умови вони будуть пов’язані між собою й стилістично, і за змістом. Щоб досягти такого ефекту, під час замовлення варто обумовити внесення всіх потрібних змін до типових моделей. Тож у результаті покупець отримає продукцію, котра ідеально відповідатиме всім його вимогам. А це – дуже важливо, коли йдеться про особливий день, коли поєднуються серця.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Плакати до Дня святого Валентина?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Плакати до Дня святого Валентина  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів