Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Набори стендів

В дизайні класів молодшої школи не буває випадкових елементів: усі вони старанно підібрані й працюють на єдину задачу. Саме такий підхід дозволяє педагогам створити унікальний клас, надати приміщенню власну неповторну атмосферу. Тож стенди для оформлення 1 класу нуш, враховуючи їхню важливість для успішного навчального процесу, обирають особливо старанно.

Однак такий вибір можна довірити професіоналам, таким як представники фірми «Стенд.ЮА». Керуючись багаторічним досвідом, вони сформують комплекти наочних посібників, які ідеально доповнюватимуть один одного. На користь цього підходу можна навести такі аргументи:

 1. Так можна зекономити час і зусилля – найцінніші ресурси освітян;
 2. Ця купівля вигідна, бо такі набори коштують дешевше ніж усі їхні складники куплені окремо;
 3. Всі стенди в цьому випадку гармонійно поєднуються між собою, створюючи єдине смислове й естетичне ціле.

Вдало дібрані комплекти товарів від «Складу стендів»

Для прикладу візьмемо стенд наш клас нуш. Це – своєрідна візитівка класу. Його оформлюють із таким розрахунком, щоб він гарантовано привертав дитячу увагу. Саме тому в його дизайні використовують яскраві кольори й часто – казкові сюжети.

Однак справді важливо, щоб інші наочні посібники гармонійно поєднувалися з ним. Особливо ті, які теж інформують учнів про навчання в школі. У цьому випадку й приходить на допомогу комплект стенди нуш кабінет. Тут всі складники поєднані між собою кольорами, темами як на рівні текстів, так і в ілюстративних матеріалах тощо.

Не менш важливо виділяти дизайном тематичні групи наочності, яка, наприклад, використовується під час уроків із математики, рідної мови чи навколишнього світу. Також візуально часто поєднують інфо-майданчики з правилами класу й рутинами, правами й обов’язками школярів тощо.

Галерея стендів нуш: відмінна якість, відчутна вигода

Однією з головних переваг співпраці з фірмою «Стенд.ЮА» є не лише вигідність такого співробітництва, але і її клієнтоорієнтованість. За бажанням в її онлайн-крамниці можна придбати як вже готові комплекти, так і будь-який стенд із них окремо, на вибір замовника.

Також покупці можуть внести бажані для них зміни в оформлення одного стенда чи всіх у наборі. Існує можливість замовити за індивідуальним макетом потрібну кількість наочних посібників й отримати товари вищого ґатунку вже за декілька днів.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Набори стендів?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Набори стендів  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів