Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Дерево класу

На початку шкільного життя діти мають пройти період адаптації, запам’ятати велику кількість нової інформації. Йдеться не лише про знання, які вони здобувають під час уроків. Не менш важливими в молодшій школі є організаційні моменти, пов’язані з життєдіяльністю класного колективу. Стенд дерево класу, як й інші наочні посібники від лідера виробництва, допоможуть вчорашнім дошкільнятам швидше призвичаїтися до нового статусу й відчути себе учнями школи.

Стенди цієї категорії:

 1. Допоможуть дітям швидше запам’ятати обличчя й імена однокласників;
 2. Сприяють виникненню відчуття єдиної шкільної родини, де панує світла радісна атмосфера;
 3. Слугують важливим змістовним й естетичним акцентом в оформленні приміщення.

Чим варто керуватися при виборі стенда дерево наш клас?

При купівлі таких посібників варто пам’ятати, що це, серед іншого, – візитівки класу. До них знову й знову звертається увага всіх присутніх. Крім того, при певному підході до оформлення, така наочність може не лише слугувати для інформування, але й виконує виховні функції.

Тож стенди цієї категорії мають привертати увагу до інформаційної складової яскравим дизайном. А ще, викликати в дітей приємні асоціації своїм оформленням. Адже це забезпечить гарний настрій, із яким школярі сприйматимуть інформацію про своїх однолітків.

Посібники дерево нуш в онлайн-магазині «Склад стендів» мають кілька варіантів оформлення:

 • Власне дерева, на гіллі якого розміщені пластикові комірки для світлин, а ще – зображення казкових бджілок чи совенят;
 • Українського віночка із фото на різнобарвних стрічках;
 • Казкового замка чи будиночка, де фотографії «визирають» із віконець;
 • Веселкової дороги, де світлини розміщені на її смужках чи на зображенні повітряних кульок тощо.

У всіх перерахованих випадках дерево на стіні в класі асоціюється в дітей з улюбленими казками чи з приємними спогадами про прогулянки. Саме тому такий стенд може стати одним з улюблених. Малюкам буде приємно бачити на такому гарному й святково оформленому інфо-майданчику їхні фото.

А ще, вчитель може попросити школярів приєднатися до оформлення стенда. Наприклад, принести з дому свою улюблену світлину чи домовитись між собою у присутності педагога, чиї саме фотокартки варто розташувати поруч. Так, до речі, вчитель може отримати додаткову інформацію про клімат, який панує в класі.

Унікальні стенди для школи за доступною ціною

Звернувшись на сайт «Склад стендів», освітяни можуть бути впевненими, що це – виважене й розумне рішення. Так, будь-який товар із тематичної групи дерево класу нуш буде виготовлений у стислий термін при дотриманні всіх вимог до його якості.

У дизайн будь-якого стенду покупець може внести зміни. Зокрема, йдеться до кількість пластикових комірок та їхнє розташування чи про інший розмір наочного посібника. До послуг замовників – можливість скористатися такою послугою, як виготовлення товару будь-якої складності за індивідуальним макетом.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Дерево класу?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Дерево класу  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів