Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд Настрій дня

Куточок настрою нуш – це обов’язковий атрибут для облаштування приміщення молодших класів. Його можна побачити на сьогодні в усіх початкових класах українських шкіл. Важко переоцінити значення наочних посібників цієї тематичної категорії для виховання кожного учня. Водночас за їхньою допомогою педагоги формують сам клімат класу, у якому всі діти почувалися б затишно й невимушено та з радістю вчилися.

Щоранку вчителі звертають увагу школяриків на стенд мій настрій нуш. Вони просять дітей визначити свій емоційний стан і позначити його. Для цього дітлахам необхідно розмістити в певному секторі свою світлину чи їхній знак у вигляді смайла, казкового героя тощо. Це потрібно для того, щоб:

 1. Навчати учнів називати свої емоції;
 2. Сформувати у них звичку аналізувати свій стан, фіксувати його зміни;
 3. Привчити школярів зважати на те, як почувають себе однолітки;
 4. Мати змогу для дорослого вчасно помітити можливі конфлікти й запобігти їм або допомогти дітям правильно вирішити самим конфліктну ситуацію.

Саме тому дітей навчають разом із таким інтерактивним інфо-стендом використовувати Коло вибору з варіантами дій у суперечливих «гострих» ситуаціях.

Як купити куточок настрою швидко й вигідно?

На сайті «Склад стендів» подбали про те, аби покупці могли зекономити свій час і зусилля, оформивши замовлення за кілька хвилин. Їхній увазі пропонують різноманітні варіанти наочних посібників, присвячених певній темі. У цьому випадку освітяни-відвідувачі сайту можуть зупинити свій вибір на таких різновидах оформлення стендів, як:

 1. Смайлики на фоні заквітчаного вулика чи краєвиду з веселкою;
 2. Веселі казкові герої, зокрема Капітошка;
 3. Зображення мультиплікаційних хмаринок;
 4. Посібник мій настрій нова українська школа часто використовує малюнки з дітьми – їхніми ровесниками, вбраними в національні костюми чи в яскраві речі;
 5. Казкові сюжети, зокрема мандри райдугою;
 6. Різнобарвні стрічки віночка тощо.

Наочний посібник, найперше, має подобатися самим школярам. Лише коли діти відчують симпатію до зображених на ньому героїв, зможуть асоціювати себе з ними, вони відкриються й щиро поділяться своїми емоціями.

Саме тому таке важливе значення має дизайн і сюжет стенду для нуш мій настрій. Найбільше дітям подобаються смайли, якими легко зобразити їхній стан. Однак зацікавлення й бажання взаємодіяти викликають у них і герої казок, зокрема вже згаданий Капітошка, зображення хлопчика й дівчинки тощо.

Після замовлення цих посібників у топ-виробника, вчителям залишиться лише зачекати кілька днів. До найближчого до них відділення «Нової пошти» пост-оплатою надійде посібник настрій нуш європейської якості.

Сучасні наочні посібники в житті класу

Розвиток емоційного інтелекту в дітей – важливе завдання, яке стоїть перед кожним вчителем початкових класів. Від того, наскільки успішно воно буде реалізоване, в майбутньому залежатиме вміння учнів співпрацювати в колективі, розуміти, що відчувають ті, хто перебуває поруч із ними, й поважати їхні почуття. Це, поруч із міцними знаннями, – важливий складник успіху в сучасному світі.

Тому куточок настрою нуш активно використовується щодня всіма учнями. Тож дуже важливо, що співробітники фірми-лідера виробництва виготовляють свою продукцію з матеріалів найвищої якості (пластику чи ДВП), підтвердженою сертифікатом. Адже такий підхід дозволяє гарантувати цілковиту безпеку товару. А також – його міцність, надійність і простоту у використанні.

До улюбленців дітей належать смайлики настрою нуш. Малюки сприймають взаємодію з ними як захопливу гру. Саме тому можна легко навчити їх не лише звертатися до цього інфо-майданчика зранку, але й упродовж дня фіксувати зміни емоцій. Водночас це може слугувати сигналом для вчителя, що хтось із дітлахів саме зараз потребує підтримки чи можливості побути самотою й заспокоїтися.

В онлайн-крамниці «Склад стендів» замовники можуть обрати куток емоцій на власний смак. Крім того, серед послуг фірми – розробка наочності за індивідуальними макетами. У цьому випадку, наприклад, покупцю запропонують на вибір дизайн із совами чи іншими тваринами, які так подобаються дітям.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенд Настрій дня?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенд Настрій дня  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів