Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Портрети письменників та поетів

Якщо скласти перелік стендів, необхідний для оформлення кабінету мови та літератури в школі, туди обов’язково увійдуть портрети письменників і поетів. Такий підхід обумовлюється розумінням усієї важливості цих наочних посібників.

Багато дітей і підлітки легше сприймають і запам’ятовують почуте, якщо у них перед очима постійне візуальне нагадування. Подібні наочні посібники можуть містити не тільки саме зображення відомих літераторів, а й інформацію про роки їхнього життя та цитати.

Такий підхід до оформлення портретів українських поетів дозволить учням не тільки краще уявити зовнішність видатних особистостей. Також вони зможуть краще усвідомити такі важливі літературознавчі поняття, як вплив представників однієї літературної епохи один на одного. А також – із більшим розумінням розібратися з літературною спадкоємністю між поколіннями митців. Усе це передбачає вивчення літератури на поглибленому рівні й інтерес до неї.

Купити портрети письменників у вітчизняного топ-виробника

Як і до всіх елементів інтер’єру школи, до товарів цієї тематичної групи висувають цілу низку суворих вимог. Це, перш за все, – контроль якості, адже це – елементи облаштування приміщень, де постійно перебувають діти. Тому так важливо бути повністю впевненими в їх безпеці.

Особливо актуально це умова в тому випадку, коли мова йде про портрети дитячих письменників для початкової школи. Саме тому представники фірми «Склад стендів» вибирає для їх виготовлення матеріали тільки найвищої якості, підтвердженої наявністю міжнародного сертифіката. Також співробітники компанії прагнуть підібрати для створення цього виду наочності найвідоміші зображення культурних діячів. При цьому вони в стислі терміни виконують виготовлення стендів на замовлення, за вашою вказівкою.

Різноманітність стендів, об’єднаних відмінною якістю

Портрети дитячих письменників і поетів – лише один із тематичних напрямків виготовлення нашою фірмою наочних посібників для молодшої школи. Ми прагнемо допомогти вчителям зробити уроки для малюків більш захопливими. Цьому допоможуть зображення авторів улюблених казок і віршів дітей. Такі матеріали спонукають їх уважніше сприймати біографію митців.

Також ми пропонуємо вашій увазі зображення:

 1. Видатних українських письменників;
 2. Прозаїків і поетів, творчість яких вивчають на уроках зарубіжної літератури;
 3. Сучасних вітчизняних і закордонних майстрів пера.

Простір над дошкою – дуже важлива зона для розміщення наочності. Саме туди постійно спрямовані погляди учнів. Тому вдалою ідеєю при оформленні кабінету буде розмістити в цьому секторі цитати, присвячені важливості культури, і портрети відомих письменників.

Найбільш вигідні пропозиції для освітян України

Важливим методичним етапом підготовки до шкільних уроків є вибір наочних посібників. Варто приділяти пильну увагу не тільки тієї наочності, яка буде використана під час конкретного уроку. Не менше значення для успішного засвоєння учнями інформації має оформлення інтер’єру класу.

Тому завдання: купити портрети класиків літератури в Україні – актуальне для представників шкіл з усіх регіонів нашої країни. На щастя, сьогодні педколектив із будь-якого населеного пункту має доступ до високоякісних товарів.

В інтернет-крамниці фірми «Склад стендів» будь-який покупець може, витративши всього кілька хвилин, придбати всі необхідні товари для школи. Серед інших товарів пропонуємо вам вигідно купити портрети в кабінет літератури для закладу середньої ланки освіти.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Портрети письменників та поетів?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Портрети письменників та поетів  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів