Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Nothing Found

Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.

Рекламний плакат – важлива частина будь-якої кампанії з просування товарів або послуг. Також цей вид інформування населення з успіхом використовують для привернення уваги аудиторії до майбутніх масових заходів, урочистостей, свят. Також він незамінний при проведенні масштабних акцій, присвячених актуальним соціальним проблемам.

Друковані товари для презентацій, ціна та якість яких перебувають в ідеальному балансі, стануть чудовим інформаційним майданчиком для представників бізнес-структур. Однак для найбільшої ефективності їхнього застосування рекламні плакати повинні відповідати певним правилам:

 1. Яскравість і барвистість зображення;
 2. Лаконічність і чіткість тексту;
 3. Чітко виділені кольором та самою композицією шрифт напису й логотип або торговий знак;
 4. Відсутність зайвих деталей.

Розробка цього виду поліграфічної продукції – важлива й відповідальна задача, яку найкраще доручити професіоналам своєї справи. Так, представники фірми «Стенд.Ua» виготовлять товари екстра-класу, починаючи з розробки дизайну, з урахуванням усіх побажань клієнта та за демократичними цінами. Крім того, вони в найкоротший термін роздрукують наданий покупцем макет на професійному обладнанні.

Виготовлення постерів: вигода, надійність, якість

Успішна робота з будь-яким замовником повинна починатися з консультації з досвідченим менеджером фірми-виробника. Перш за все, необхідно визначити, який формат продукції, кількість екземпляром і спосіб друку буде оптимальний в даному випадку.

Наприклад, при замовленні друкованого оголошення про книгу – її презентації або ж надходження давно очікуваного бестселера в крамницю, має враховуватися специфіка просування товару. Можливі варіанти друку формату – А3, А2, А1 і А0 при збереженні відмінної якості зображення. Але при цьому варто заздалегідь подбати про те, де саме буде розміщено таке інфо-повідомлення, і як воно буде поєднуватися з іншими постерами (невеликими за розміром плакатами), банерами тощо.

Виготовити рекламу взуття – про надходження нових моделей, особливі пропозиції, розпродаж товарів – можна за допомогою цифрової та офсетного друку. Другий варіант більш вигідний щодо ціни, але вимагає виготовлення від 30 штук і займає більше часу. Тоді як перший хороший своєю оперативністю і можливістю виготовити невелику партію продукції.

Плакат соціальної реклами повинен гарантовано привернути увагу заклопотаних перехожих до певної проблеми чи явища, спонукати її до дій, принести зміни в поведінку. Тому важливо, щоб він багаторазово попадався на очі майбутнім клієнтам у відносно короткий проміжок часу. А також – виділявся на загальному тлі оригінальним і впізнаваним дизайном, яскравим емоційно забарвленим малюнком, наказом у слогані-зверненні до потенційної цільової аудиторії.

Замовити рекламний плакат найвищої якості в топ-виробника

При виготовленні цього виду друкованої продукції на індивідуальне замовлення кожен зможе отримати свій неповторний продукт для просування бренду або товарного знаку. Адже на сьогодні для успішної взаємодії з майбутніми споживачами товарів або послуг необхідно, перш за все, залучити їх. Численні яскраві фарби на вулицях міст конкурують за увагу перехожих.

Поліграфічна продукція від лідера виробництва, скажімо, рекламні плакати про гуртки, повідомлення про події, інформування про рекламні кампанії та пропозиції, помітно відрізняються серед інших. Інтерес потенційних споживачів товарів і послуг гарантує:

 1. Унікальність кожного макета, розробленого з урахуванням усіх побажань замовника;
 2. Використання сучасних тенденцій у сфері дизайну;
 3. Застосування матеріалів та фарб вищого класу й професійного обладнання, що забезпечить найвищу якість зображення.

Так, скажімо рекламні постери концерту – ще одна поширена послуга від представників фірми «СтендUa». Вони часто використовуються фанатами певного музичного колективу як сувенірна продукція, часто – з автографами улюблених виконавців. Тому важливо, щоб і через деякий час він не втратив насиченість фарб і чіткості ліній.

Найкращі рекламні плакати для успішних підприємців

Серед надійних засобів залучення покупців, які зацікавилися акціями й незвичайними пропозиціями фірми, – виготовлення рекламних плакатів для зовнішнього застосування. Варто подбати, щоб в ньому використовувалася не тільки інформація про продукцію, але й корпоративні кольори та торгова марка.

Макет цього виду продукції, розроблений представниками фірми, дозволить отримати поліграфічну продукцію екстра-якості. При цьому відсутність посередника й продумана логістика призводять до найвигіднішим ціноутворення при замовленні виготовити постер для замовників зі сфери бізнесу.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Рекламні плакати?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Рекламні плакати  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів