Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Плакати

На вулицях міст, в офісах і на підприємствах, у холах театрів і в навчальних закладах – всюди ми можемо бачити яскраві барвисті плакати. Їхня мета під час рекламної кампанії – зацікавити потенційних покупців і споживачів послуг. Отже, вони повинні не тільки інформувати, а й запам’ятовуватися своїм дизайном і змістом, викликати в глядачів позитивні емоції.

Але вказаний вид друкарською продукції не був би настільки популярний, якби його використовували винятково в рекламних цілях. На сьогодні поширені такі різновиди:

 1. Плакати на стіну, часто виконують роль прикраси інтер’єру;
 2. Постери як елементи прикраси приміщення, можуть містити неявну рекламу, логотип фірми тощо;
 3. Афіші, що інформують про проведення важливих і цікавих заходів;
 4. Навчальні, які використовуються як наочні посібники в освітніх закладах;
 5. Іміджеві, що є частиною продуманої кампанії брендингу товару або/й послуги;
 6. Агітаційні (чи політичні) із закликом до дії та інші.

Щоб вигідно купити всі ці види плакатів, варто звернутися до лідера виробництва – провідної вітчизняної компанії зі значним досвідом роботи. Адже за цієї умови ваше замовлення буде виконано досвідченими співробітниками на сучасному професійному обладнанні. Такі послуги пропонує клієнтам фірма «Стенд.Ua», яка вже більш ніж десять років виготовляє різноманітну поліграфічну продукцію для покупців з усіх регіонів України.

Якісний друк плакатів: на що звернути увагу при замовленні?

Для того, щоб отримати ефективні рекламні зображення, покупцям ще на стадії замовлення необхідно врахувати низку вважливих параметрів. Бажано при цьому проконсультуватися з досвідченим менеджером фірми-виробника, щоб врахувати при оформленні замовлення всі важливі нюанси.

Так, від того, де саме планують помістити друковану продукцію – на вулиці або в приміщенні, і від термінів експлуатації, від призначення залежить, як саме буде виготовлений інформаційний плакат. Серед іншого, необхідно зробити вдалий вибір матеріалу, виду друку, розміру.

Наприклад, для приміщення або ж для недовгого використання підійде як основа папір. Друк на банерній тканині або на плівці-самоклейці коштуватиме дорожче. Але при цьому продукція успішно протистоїть впливу погодних умов і довше зберігає привабливий зовнішній вигляд.

При необхідності ви можете купити плакати будь-якого розміру – від стандартного А4 до А0. Цим, зокрема, визначається, який вид друку вибере виробник:

 1. Для передачі якісного зображення й виготовлення товару в найкоротший термін поштучно використовують цифровий друк на глянцевому чи матовому папері. При цьому формат цього товару – до А3;
 2. Для великих партій і насичених барвистих малюнків при оформленні плакатів покупці, які мають час і змогу почекати виконання замовлення, обирають офсетний друк (крейдований папір для формату А3-А4 і сітіпапір для більшого масштабу);
 3. Для великих розмірів – плакатів на стіни будинків тощо – застосовують широкоформатний принтер. Якщо подбати про захист від негоди, вони можуть успішно використовуватися роками.

Прикраса інтер’єру, інформування та інші функції плакатів

Вдала фотозона плакат може стати родзинкою проведення свята чи якогось важливого масового заходу. Тому його організатори, зазвичай, при покупці особливе значення має якість, тому часто зупиняють вибір на фотодруці. Крім того, мають значення й способи кріплення такого візуального елемента. Тут важливо максимально вдало обіграти оформлення плакатів.

Можливе використання двостороннього скотчу для закріплення їх за кути підходить лише для невеличких за розміром друкованих зображень. Він не завжди придатний і для випадку, коли використовують навчальні плакати. Ідеально підходять click-системи, але це – дорогий варіант. А найбільш поширеним є застосування білих пластикових планок, які замовляють разом із самою друкованою продукцією. На верхній – два «вушка», за які зручно помістити банер або афішу в потрібному місці.

Як створити плакат своєї мрії?

Постер, на відміну від інших різновидів продукції, перш за все, призначений для милування. Тому таким важливим є його зовнішній вигляд. Але й коли поліграфічні товари використовують для інформування або залучення уваги, дуже важлива їхня ефективність. В кожного покупця – свій смак, який виробник обов’язково враховує, коли до нього звертаються, щоб замовити плакат.

Але вдалий дизайн цієї продукції повинен відповідати кільком вимогам:

 1. Чіткий шрифт, великі літери, яскравий заголовок, виділення кольором – це допоможе прочитати написи здаля;
 2. Єдине зображення сконцентрує увагу;
 3. Наявність «повітря»: якщо елементи зображення не перекривають один на одного, вони більш гармонійні;
 4. Ефективність повторення: видрукувати плакат у багатьох примірниках – вдале рішення для того, щоб привернути увагу публіки до його змісту.

Також необхідно вичитати настінний плакат, щоб уникнути можливих помилок, перевірити, як будуть виглядати кольору після друку, тощо. Адже при рекламі чи оздобленні інтер’єру не буває дрібниць. Саме тому варто доручити виготовлення поліграфічної продукції справжнім професіоналам – співробітникам фірми «Стенд.Ua». В цьому випадку ви можете бути впевнені в європейській якості будь-якої одиниці придбаного товару, чи то йдеться про фото плакати, чи про масштабні рекламні площини.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Плакати?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Плакати  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів