Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Портрети видатних вчених

Портрети відомих вчених

У сучасній шкільній освіті чимало уваги приділяють опануванню точних і природничих наук. Саме тому портрети вчених – творців сучасного наукового світогляду – стануть важливою складовою при оформленні спеціалізованих класів українських освітніх закладів.

На стінах таких класних кімнат розвішують ретельно підібрані навчальні та методичні посібники. При цьому представники педколективів зважають на те, що взаємне розміщення стендів і плакатів впливає на ефективність навчання школярів. Портрети видатних вчених, розташовані на почесному місці, – це й данина поваги до видатних особистостей, і спосіб підштовхнути дітей до вивчення природничих наук.

Завдання шкільної програми – допомогти сформувати несуперечливе та цілісне сприйняття світу, що базуються на даних науки. Тому важливо зацікавлювати молодих людей під час уроку, залучати виразний наочний матеріал.

Стенди з відомими українськими вченими для патріотичного виховання

При вивченні під час уроків даних із будь-якої галузі науки освітяни не тільки надають учням нові знання. Також вони прагнуть виховати школярів відповідальними громадянами України. Тому важливо приділити належну увагу вкладу вітчизняних дослідників природи, експериментаторів, мандрівників у розвиток світової науки.

Рішення замовити портрети вчених в інтернет-крамниці українського топ-виробника, має низку важливих переваг:

 1. Ви зможете отримати свою покупку в максимально короткий термін;
 2. Необхідні вам товари будуть надіслані в найближче до вас відділення «Нової пошти»;
 3. Вашій увазі запропонують найширший вибір доступних за цінами товарів екстра-класу.

При оформленні замовлення, наприклад, на портрети біологів ви зможете замовити, скажімо, лише тільки зображення вітчизняних вчених. Або ж придбати наочні посібники з фотопортретами тих, чиїми зусиллями протягом століть формувалися знання з біології у всьому світі.

Яким стендам для школи віддати перевагу?

У кожному конкретному випадку варто виходити з різних критеріїв вибору наочних посібників. Наприклад, стенди визначні вчені біологи можуть відрізнятися між собою розмірами, стилем оформлення, наявністю додаткової інформації. Зазначення не тільки повного імені, але й років їхнього життя дозволить учням отримати перші відомості про біографії відомих людей. Також такі факти сприяють систематизації знань, кращому розумінню, в якій послідовності відбувалися відкриття, що змінили світ.

Портрети хіміків, серед яких, традиційно, почесне місце займає зображення Дмитра Менделєєва, зазвичай, розташовують у кабінеті над дошкою або ж біля входу. Під час навчання педагог безліч разів звертатиме на них увагу учнів, згадуючи ту чи іншу важливу річ. Тому велике значення має першокласна якість друку, що дозволяє надовго зберегти привабливість зображення й насиченість кольорів.

Наочні посібники-портрети для успішного вивчення географії та фізики

Як виглядали вчені географи, чиї імена згадуються в підручнику? Це простий, на перший погляд, питання, має важливе значення. Вчителю, при першій згадці прізвища відомої особистості на уроці, варто звернути увагу учнем на потрібний портрет. І не тільки на риси й вираз обличчя або на дату його народження, а й на одяг і на атрибути, які художник свого часу визнав за потрібне зобразити на картині.

Портрети географів мандрівників, купити які можна на сайті «Складу стендів», стануть важливим доповненням до розповіді педагога про те, в яку епоху відбувалися знамениті відкриття нових земель. Важливо, щоб учні не тільки розуміли, що спонукало до дій відомих мандрівників, але й сам дух часу, під час яких відбувалися важливі відкриття в морі й на суші.

При цьому часто в оформленні фізичного кабінету віддають перевагу стендам із формулами й іншим прикладним посібниками. Однак не варто забувати й про портрети фізиків. Це – один із найважливіших складників наочних посібників для успішної роботи на уроці. Адже учням важливо зрозуміти, що за кожною досліджуваною формулою або за фізичним законом стоїть наполеглива натхненна робота певної людини.

Саме такий особистісно-орієнтований підхід допоможе педагогу зацікавити підлітків історією становлення фізики як науки. Портрети вчених фізиків, які постійно перебувають перед їхніми очима, можуть стати причиною для бажання дізнатися про них більше, для вивчення біографій. А отже, й отримання додаткових знань про наукові праці та їхнє значення. Це – один зі шляхів, які можуть сприяти початковому прояву в учнів інтересу до природничих наук.

Представники фірми «Склад стендів» серед багатьох інших товарів для загальноосвітніх і спеціалізованих закладів пропонують вашій увазі портрети вчених в кабінеті хімії та біології найвищої якості.

Представители фирмы «Склад стендов» среди многих других товаров для школ предлагают вашему вниманию портреты ученых в кабинете химии и биологии высочайшего качества.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Портрети видатних вчених?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Портрети видатних вчених  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів