Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди Ранкові зустрічі

Посібники категорії ранкові зустрічі нуш посідають особливе місце в оформленні класної кімнати. Адже їх призначення – допомогти школярам увійти в робочий ритм, налаштуватися на цікавий, сповнений радістю й новими знаннями шкільний день. Їх застосовують при проведенні щоденної структурованої зустрічі, яка складається з вітання, групового заняття, обміну повідомленнями між дітьми й свіжими новинами. Саме останньому компоненту присвячені стенди даної тематичної категорії.

Коли діти разом із педагогом сідають колом на килимі й уже побажали один одному доброго ранку, час звернути їхню увагу на стенд ранкові зустрічі. На цьому інформаційному майданчику розміщують таку актуальну інформацію:

 1. Відомості про навколишній світ (місяць, дата, день тижня, погода);
 2. Тема дня й тижня, яким присвячені заняття;
 3. Дані про помічників вчителя;
 4. Повідомлення, хто сьогодні – дитина дня.

Діти можуть взяти дієву участь в розміщенні на посібнику оновлювальної інформації. А також – у виборі тем для рубрики «Новини». Саме такі спільні дії можуть стати гарним завданням, що не лише поглибить знання малюків, але й дозволить їм відчути себе однією командою.

Купити стенд ранкові зустрічі, зекономивши час і гроші

В онлайн-крамниці «Склад стендів» покупцям пропонують придбати численні товари цього тематичного розділу. Для цього варто лише заповнити зручну онлайн-форму чи зателефонувати представнику фірми. Всього за кілька хвилин можна замовити потрібні товари, які поєднують відмінну якість і доступність. У цьому на власному досвіді пересвідчились представники шкіл з усіх куточків України.

Куточок для ранкових зустрічей оформлюють відповідно до головних потреб конкретного дитячого колективу. Тож у дизайн і технічні характеристики всіх товарів покупці можуть внести необхідні зміни. При цьому на сайті розміщені різноманітні варіанти, в оформленнях яких використані:

 1. Сонячні краєвиди з веселками й дітьми, які дружно працюють чи навчаються;
 2. Сонечка, які можуть бути в різному настрої;
 3. Смайлики-емоції;
 4. Різнобарвні казкові хмаринки;
 5. Краєвиди України й державна символіка тощо.

Крім того, ранкове коло нуш дуже часто має пластикові прозорі комірки для зручного оновлення інформації. Цю дію можуть виконувати й самі учні. А ще, школярі можуть повертати стрілки на колах, пов’язаних із календарем чи відомостями про світ довкола. Таке інтерактивне оформлення дозволить дітлахам краще запам’ятати розміщену на стенді інформацію.

Кращі наочні посібники для радісного й ефективного навчання

Куточок ранкових зустрічей – важлива зона в приміщенні навчальних класів. Саме сюди поспішають школярики, ледве переступивши поріг класу. Тож дуже важливо, аби кожен елемент її оформлення «заряджав» дітей бадьорістю й забезпечував їм гарний настрій. Тут має бути зручно й затишно, однак не повинно міститися зайвих елементів, аби учням, ще не до кінця настроєним на навчання, легше було сконцентруватися на спільній розмові.

Саме тому таке важливе значення має вибір найкращих посібників, запропонованих «Складом стендів», які гарантовано сподобаються дітям і дорослим. Яскраві кольори, веселий настрій і щастя, що панують в оформленні цих стендів викличуть щирі усмішки на дитячих обличчях і забезпечать класу гарний початок робочого дня.

Ранкові зустрічі 1 класу мають особливо важливе значення: саме в цей час відбувається формування дитячого колективу. Тому у фірмовій онлайн-крамниці варто обрати відповідні стенди, де є привітання й звернення до учнів як до єдиної щасливої родини.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди Ранкові зустрічі?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди Ранкові зустрічі  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів