Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Портрети композиторів

Портрети відомих композиторів

Виховання гармонійно всебічно розвиненої особистості передбачає знайомство школярів із музичними творами, що увійшли до скарбниці світової культури. Портрети композиторів – авторів рекомендованих для вивчення творів – займають особливе місце в оформленні школи.

Недостатньо розмістити ці стенди на видному місці в класі. Діти звикають до них і перестають приділяти зображенню належну увагу. Тому педагоги повинні виділяти час на уроці задля знайомства з біографіями видатних культурних діячів та їхніми найвідомішими творчими здобутками. А портрети при цьому будуть використовуватися як важливий ілюстративний матеріал до таких розповідей.

Портрети українських композиторів: доступна якість для шкіл

При вивченні культури рідної країни часто роблять акцент на творчості видатних письменників. При цьому для кращого розуміння ментальності народу не менше значення мають музичні скарби, створені його представниками.

Саме на школу покладають обов’язок познайомити дітей із біографіями, а також із найвизначнішими творами вітчизняних композиторів. Тому настільки важливо придбати комплект їхніх зображень, які стануть важливою деталлю оформлення класу.

Портрети радянських композиторів – ще один набір, який користується значною популярністю серед покупців фірми «Склад стендів». Їх часто використовують для висвітлення ключових моментів розвитку музики, зокрема на території нашої країни, в XX столітті. Важливо, щоб дані наочні посібники зовні гармоніювали з інтер’єром класної кімнати.

Наші співробітники подбали про те, в оформлення всіх товарів можна було внести зміни. Наприклад, покупець, бажаючи придбати портрети композиторів класичної музики, може купити продукцію, представлену в каталозі. А може висловити побажання внести зміни в низку параметрів – починаючи від розміру стендів та їхньої кількості й закінчуючи зауваженнями до зовнішнього вигляду посібників, їхнього кольору тощо.

Посібники для музичної освіти дітей

Педагоги як із середніх шкіл, так і з музичних, часто звертаються в наш інтернет-магазин, бажаючи купити портрети композиторів. Їхню увагу найперше привертають такі характеристики товарів, як:

 1. Оптимальне співвідношення ціни та якості;
 2. Широкий вибір, що задовольняє найвишуканіший смак;
 3. Професіоналізм виробників, здатних успішно впоратися з найважчим замовленням.

Також очевидним «плюсом» співпраці з лідером виробництва є швидкий термін виконання замовлення. Наприклад, для придбання портретів композиторів класиків вам знадобиться зробити всього кілька кліків мишкою. Замовлені товари будуть виготовлені протягом трьох днів і доставлені в будь-яку точку країни за допомогою «Нової пошти».

Широкий вибір посібників для естетичного виховання учнів

На жаль, довгий час вибору наочності для кабінетів музики не приділяли належної уваги. Але на сьогодні при формуванні естетичних компетенцій у школярів стає очевидною важливість цієї категорії стендів. Портрети зарубіжних композиторів при оформленні загальноосвітнього навчального закладу відіграють не менш важливу роль, ніж будь-які інші наочні посібники.

Тому настільки важливо, щоб учитель міг обставити кабінет музичної освіти ефективними для навчання наочними посібниками. Мовиться не тільки про зміст тематичних стендів, а й про їхню привабливий зовнішній вигляд. Тому педагоги прагнуть замовити портрети композиторів у топ-виробника. Адже це гарантія, що вони отримають посібники найвищої якості та що ті зовні сподобаються й дорослим, і дітям.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Портрети композиторів?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Портрети композиторів  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів