Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди для дитячого садка

Стенди для дитячого садка – ефективна наочність та частина інтер’єру

Естетично оформлені, різнобарвні стенди для дитячого садка стають не лише функціональним елементом оздоблення освітнього закладу, але і його окрасою. Тому все для ДНЗ, зокрема всі елементи наочності, має відповідати найвищим стандартам якості й виготовлятися справжніми фахівцями своєї справи. Стенди для ДНЗ як інформаційний засіб є актуальними не лише для дорослих – педагогів, батьків, відвідувачів, але й для найголовніших членів колективу установи – її вихованців. Беззаперечно, кожній дитини надзвичайно важливо і приємно бачити свої роботи – малюнки, аплікації, вироби з пластиліну, що представлені на кольорових стендах в групі, в холах дитячого садка.

Діти, які відвідують дошкільний заклад, більшу частину свого часу проводять в приміщенні дитячого садка – на заняттях, в іграх, під час режимних моментів, свят. Тому дуже важливо, щоб оформлення приміщень викликало у хлопців позитивні емоції, сприяло бажанням малюків знаходиться в стінах дитячого садка, цікаво і радісно проводити час. Казкові та мультиплікаційні герої, зображені на стендах для ДНЗ, не залишать дітей байдужими і допоможуть педагогам у вирішенні завдань, поставлених в процесі виховання.

Як оформити інформаційні стенди для дитячого садка

Оформлення стендів в дитячому саду – процес творчий і багатоплановий. Кожен вихователь підходить до нього по-своєму, з огляду на особливості конкретного колективу дошкільнят або навіть залучаючи старших вихованців в якості помічників в цій відповідальній і цікавій справі.

Ми подбали про те, щоб продукція нашої фірми, серед іншого – плакати в дитячий садок, відрізнялися безпекою, надійністю і легкістю в експлуатації. Також пропонуємо придбати в інтернет-магазині, одночасно з основним замовленням, супутні товари, які забезпечать більш продуктивне їх використання.

Тут Ви можете придбати:

 • Візитку дитячого садка;
 • Стенди, адресовані батькам вихованців;
 • Методичні стенди для вихователів;
 • Різноманітні посібники для оформлення груп, музичних і спортзалів;
 • Таблички на двері і багато іншого.

Пластик чи ДВП: якому матеріалу варто віддати перевагу?

Одне з питань, яке часто хвилює покупців наочних посібників, це різниця між запропонованими нами матеріалами. Вони замовляють стенди для садочків, тож цілком природно турбуються про безпечність отриманого товару та про його якість. Часто постає питання: який же вибір буде більш вигідним? Відповідь на нього замовники отримають після детальної консультації з нашими досвідченими менеджерами.

Найперше, варто пам’ятати, що вся продукція, яку представники нашої компанії пропонують вашій увазі, цілковито безпечна. Ми використовуємо матеріали, що пройшли міжнародну сертифікацію якості.

На продукції з ДВП часто зупиняють свій вибір ті, кому важлива екологічність товару. Також до його плюсів належить демократична ціна, що аж ніяк не впливає на привабливий зовнішній вигляд.

Пластик видається вдалим вибором тим, хто хоче бути переконаним, що на товар не вливатиме вологість повітря. Такий товар не змінює свій вигляд при контакті з водою, сприяє пожежній безпеці й не такий чутливий до механічних ушкоджень.

Як підібрати оптимальний варіант стендів для ДНЗ?

При пошуку оптимального варіанта зручних, функціональних і якісних стендів в мережі Інтернет, за ключовими словами «стенди для дитячого саду Україна» Вашу увагу обов’язково приверне сайт компанії.

Компанія “Склад стендів” пропонує придбати якісні, добротні та функціональні стенди для дитячого садка у Києві та інших містах України. Наша компанія ставиться до виготовлення стендів для ДНЗ не просто як до чергової справи, ми забезпечуємо гарантовано високу якість і вкладаємо душу в кожний наш виріб.

Замовити стенди для ДНЗ в нашій онлайн-крамниці – це гарантовано придбати товар європейської якості від топового українського виробника. До переваг такого вибору належать:

 1. Наш успішний досвід більш ніж десятирічного перебування на ринку товарів і послуг;
 2. Можливість обрати товар на будь-який смак у зручному інтернет-каталозі;
 3. Змога внести всі необхідні правки в обрану вами продукцію, аби вона ідеально відповідала вашим потребам;
 4. Краще співвідношення якості й ціни на всі одиниці наочності.

Професійні консультанти компанії “Склад стендів” завжди раді надати Вам допомогу у виборі матеріалів та дизайну стендів для ДНЗ, необхідних саме Вашому навчальному закладу. Ми з повагою поставимося до всіх побажань в оформленні стендів для дитячого садка й із задоволенням виконаємо Ваше замовлення!

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди для дитячого садка?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди для дитячого садка  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів