Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенди для оформлення групи Сонечко

Стенди для групи Сонечко

Для того, щоб день у дитсадку для його вихованців був цікавим і плідним, варто подбати про їхній гарний настрій із самого ранку. Група Сонечко в ДНЗ має при виконанні цього завдання переваги. Адже вже від вхідних дверей дітей і батьків, які привели малих до садочка, зустрічають зображення радісного сонця.

Цей малюнок можна вдало вписати в оформлення приміщення групи, додати за допомогою нього яскравих барв у її інтер’єр. Скажімо, вже у передпокої приміщення цей символ використовується:

 1. Для презентації (стенд Вас вітає група Сонечко);
 2. Для привернення уваги на дошці оголошень й інші інформаційні майданчики для родичів вихованців;
 3. У наліпках на шафах для одягу;
 4. Як елемент виставки творчих робіт дітей.

Після першого враження, що група сповнена радісними усмішками й промінням сонця, діти проходять у власне приміщення групи. Тут вони проведуть не одну годину. Тому так важливо, щоб вони почували себе безпечно й зручно в цьому помешканні. Приємному враженню від нього сприятиме й сонячна символіка в оформленні.

Вдале оформлення групи Сонечко: у чому секрет?

Існує багато варіантів, як використати символ назви групи в її дизайні, аби це не виглядало нав’язливим і водночас гарантовано привертало увагу. Зокрема, можна придбати відповідні м’які іграшки, влаштувати конкурс тематичних дитячих поробок тощо. Та одним із перевірених способів є додавання цього малюнку як ілюстративного елементу на стенди, плакати, наліпки різного тематичного спрямування.

У цьому варто замислитись над тим, аби придбати комплект стендів у лідера українського виробництва – фірми «Стенд.Ua». Серед інших переваг цього рішення, таких, як доступність і широкий вибір продукції, варто відзначити те, що вся наочність буде виконана в єдиному стилі. Вони чудово доповнюють один одного тематично й за дизайном.

Для багатьох педагогів не менш важливою є можливість замовити наочні посібники за особисто створеними ними макетами. Адже в цьому випадку йдеться про можливість врахувати в облаштуванні помешкання з урахуванням всіх особливостей конкретного дитячого колективу. Наявність унікальних стендів, виготовлених за замовленням самих вихователів, може стати важливим кроком для створення групи мрії.

Яким вимогам мають відповідати сучасні стенди для дитсадка?

Стенди для групи Сонечко, перш за все, порадують покупців відмінною якістю. Використання при їхньому створенні матеріалів відмінної якості та сучасного обладнання гарантує, що освітяни отримають продукцію, що відповідає всім вимогам сучасності. Такі наочні посібники зручні у користуванні, довговічні й гарантовано безпечні.

Їхній зміст розроблений відповідно до сучасної навчальної програми й з урахуванням вікової дитячої психології. А дизайн ілюстрацій однаково подобається як дітям, так і дорослим. Якщо малюкам до вподоби яскраві світлі кольори, казкові зображення, інтерактивні елементи, то дорослі схвалять оригінальність й функціональність посібників.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Стенди для оформлення групи Сонечко?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Стенди для оформлення групи Сонечко  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів