Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Мотиватори для офісу

Мотиваційний плакат – важливий елемент оформлення інтер’єру сучасних офісних будівель. Завдяки різноманітності дизайну й використання різних яскравих кольорів у цього виді друкованої продукції, це – не лише смислові, але й вдалі естетичні акценти в офіційному стилі кімнати. Своїм креативним виглядом вони гарантовано привертають увагу не тільки при першому погляді. Також на них мимоволі акцентується увага і при постійному знаходженні в одному з ними приміщенні.
плакат в офіс

Мотиваційні плакати, купити які можна легко й вигідно на сайті «Стенд.Ua» будуть особливо ефективні у своєму впливі на працівників, якщо при їхньому розміщенні враховувати наступні фактори:

 1. Вони повинні розташовуватися безпосередньо поруч із робочими місцями;
 2. Їхній зміст має викликати позитивні емоції адресатів, тому підбирається з урахуванням характерів присутніх;
 3. Такі постери повинні виділятися на загальному тлі облаштування, але не виглядати недоречними плямами.

Мотиваційні плакати українською: що врахувати при замовленні?

До уваги покупців в онлайн-каталозі цієї торгової компанії представлений широкий вибір даного тематичного різновиду товарів. Тут кожен покупець може знайти макети друкованої продукції на свій смак. Виготовлені на якісному папері з застосуванням ламінації, такі звернення до працівників надовго збережуть ошатний барвистий вид.

Також, за бажанням клієнта, в типовий дизайн будуть внесені всі необхідні зміни. Якщо ж, наприклад, мотивуючі плакати державною мовою необхідно виготовити за індивідуальним замовленням, це не стане складністю для топ-виробників. В найкоротший термін тут якісно виконають замовлення будь-якої складності.

Ще однією перевагою роботи з досвідченим виробником поліграфічних товарів є можливість замовити друк на полотні. Для цього потрібно зв’язатися з менеджером на сайті фірми, заповнивши зручну форму або телефоном. Так ви отримаєте детальну консультацію про те, як ці товари придбати недорого й стати володарем продукції екстра-якості.
мотивуючий плакат

Постери як частина корпоративної культури

При напруженій і іноді монотонної роботи продуктивність праці співробітників може падати. Іноді трапляються невдачі, після яких знижується віра у свої сили, а значить – і бажання йти вперед, удосконалюватися, працювати на загальне благо. У такі моменти щире співчуття й підбадьорливі слова дуже цінуються.

Але мотиваційний постер на стіні також не варто недооцінювати: його головна перевага – постійна й ненав’язлива присутність перед очима співробітників. Короткі карбовані фрази, які спонукають долати перешкоди, відомі вислови людей, що досягли успіху, підбадьорливі або ж гумористичні картинки – все це створює позитивний настрій.

Ці предмети інтер’єру – не просто данина сучасній моді. Існують офісні плакати ще радянські, оформлені в стилі тієї історичної епохи. Уже тоді заклики до спільної плідної роботи супроводжувалися надрукованій агітацією. Адже за допомогою яскравих картинок намальовані герої звертаються із закликами безпосередньо до глядачів.

На сьогодні постери, що надихають, часто розміщують у відділі продажів. Вони допоможуть колективу прагнути до нових досягнень, зосередитися на роботі, не сумувати після нелегкого трудового дня. Це – і постійне нагадування про покладену на них відповідальність, і показник впевненості керівництва в їх можливостях до зростання ми вдосконалення. Часто також це – похвала, візуалізоване захоплення тим, що вже вдалося досягти та запрошення йти далі.

Завжди вигідні пропозиції для підприємців

Постери мотиватори, щоб їх вплив був найбільш ефективним, варто придбати комплексно. Саме поєднання написів на різних мовах, що використовуються в компанії під час роботи, різних закликів, розрад і підбадьорювання вбереже співробітників від ефекту «інформаційного шуму». У цьому випадку кожен з них зможе вибрати з варіантів той, який найбільш підходить саме йому.

Купуючи постери в офіс від фірми «Стенд.Ua», ви можете бути впевнені, що звернулися до справжніх професіоналів своєї справи. Більш ніж десятилітнє перебування на ринку дозволяє її представникам точно знати, що потрібно клієнтам.

4965 организацій, 1876 шкіл, 1456 ДНЗ обрали нас:

 • Оплата при отриманні товару
 • Виготовляємо стенди на замовлення за 3 дні
 • Стенди з кишенями та кріпленням
 • Можливість додати ламінацію
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Відправляємо в будь-яку точку України Новою поштою
 • Висока якість та помірні ціни
 • Стенди будь-якої складності з ДВП та пластику

Завантажити каталог виробів у форматі Word

Поширені запитання:

Можна внести зміни в Мотиватори для офісу?

 • Звичайно,ви зможете внести зміни у текст, пропорцію розмірів виробу чи розробити в нашого дизайнера власний макет від 80 грн

Мотиватори для офісу  з ламінацією відрізняються?

 • Додавання ламінації дозволяє зробити поверхню більш стійкою до механічних пошкоджень, що збільшує строк використання нашої продукції

Ви працюєте за договіром з казначейством?

 • Так з наданням необхідного пакету документів - рахунок, накладна, специфікація, договір

Який строк виготовлення замовлення?

 • Строк виготовлення від 3 до 10 днів