Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд Ранкові зустрічі Сонечко

Артикул: 23143
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 561 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 672 грн.
0 грн.

Стенд Ранкові зустрічі Сонечко

 

Серед наочних посібників для молодших класів особливе місце займають стенди для нуш ранкові зустрічі. До їх вибору освітяни ставляться з особливою відповідальністю, адже серед завдань такої наочності:

 1. Слугувати джерелами важливої інформації для малюків;
 2. Забезпечувати школярам позитивний настрій зранку;
 3. Допомагати вчителям ефективно використовувати час, відведений на один із ключових освітніх компонентів у структурі дня.

Обираючи даний стенд, педагоги звертають увагу не лише на його функціональність. Їх цікавить художнє оформлення посібника та створюваний ним настрій.

 

Стенд ранкові зустрічі на допомогу учням і вчителю

 

На фігурно вирізаній площині розміром 700х1000 мм можна умовно виділити три тематичні блоки. Зверху знаходить яскравий червоний заголовок і синій напис привітання. Праворуч від них – казкове радісне сонце. Під ним – чотири менші зображення сонечок з атрибутами різних пір року, а поруч із ними зліва – прозора кишеня для змінної інформації (300х60 мм).

Друга частина – інформативна, де в 4 пластикових комірках (400х60 кожна) щодня оновлюють інформацію про день тижня, місяць і рік. Унизу – зображення дівчинки й хлопця, які читають книгу, та ще одна кишеня розміром 600х60 мм. Усе це на яскравому фоні, що поєднує блакитний і світло-зелені кольори, зображення веселки, що перегукується з облямівкою, метеликів тощо.

 

Придбайте найкращий товар без переплат

 

Купити стенд ранкові зустрічі можна, витративши всього кілька хвилин. Для цього варто заповнити форму чи зателефонувати менеджеру компанії «Стенд.Юа». При цьому покупець уточнює всі параметри замовлення – від вибору між пластиком чи ДВП для основи до можливих змін у дизайні. Потім йому залишається почекати кілька днів, щоб отримати товар європейської якості.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби