Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд таблиця Орлової для перевірки зору в дітей

Артикул: 24829
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 153 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 232 грн.
0 грн.

Гострота зору може бути порушена в будь-якому віці. Діти входять в групу ризику, що обумовлено вродженими чинниками, малорухливим способом життя, незбалансованими харчуванням, надмірним захопленням гаджетами, переглядом телевізора, неправильною поставою. Своєчасне виявлення проблем дозволяє вжити ефективних заходів по корекції, уникнути вартісного лікування.

Таблиця Орлової – найбільш простий і доступний інструмент для перевірки зору у дітей, що здатні називати предмети і не знають букви. Вона являє собою стенд з символами, виготовлений з ДВП або пластику. Його стандартний розмір – 300х500 мм.

Як виглядає таблиця Орлової

Таблиця представлена ​​в форматі стенду з картинками різного розміру. Вона виконана за принципом іншого відомого інструменту для перевірки гостроти зору з буквами. Тобто, малюнки розташовуються в 12 рядках. Їх розмір зменшується зверху вниз. Використовуються символи, які здатна назвати будь-яка дитина від 3 до 7 років. Це зірка, чайник, гриб, літак, слон, качка, ялинка, конячка, машинка, кільце з прорізом.

Як і на таблиці Сивцева, праворуч і ліворуч рядів є позначення які вказують на те, з якої відстані дитина зі стовідсотковим зором повинна бачити малюнок (D), який коефіцієнт гостроти фіксується (V).

Для чого варто купити таблицю Орлової

Купити таблицю Орлової можна для будинку, дитячого садка, школи, інтернату, поліклінічного відділення. Вона підійде для систематичної перевірки зору, виявлення ранніх ознак його порушення, контролю ефективності вжитих схем корекції. Інструмент має кілька переваг – це:

 • низька вартість;
 • простота визначення результатів;
 • універсальність.

Користуватися таблицею Орлової можна при перевірці зору не тільки у дошкільнят, а й у старших дітей і дорослих людей, що мають певні відхилення в розумовому розвитку.

Основні правила використання

Стенд з картинками необхідно розміщувати таким чином, щоб десятий ряд знаходився на рівні очей випробуваного. Важливо забезпечити його якісне освітлення. Інтенсивність останнього повинна становити 700 лк. Дитина може стати на відстані 5 або 2,5 м від стенду, закривши одне око. При стовідсотковому зорі в першому випадку він повинен правильно назвати малюнки з 10-го рядка, у другому – з 12-ї. Якщо малюк важко відповісти, необхідно починати перевірку з верхнього ряду, рухаючись вниз до тих пір, поки пацієнт не зможе розрізняти картинки. Процедура повторюється на друге око.

Важливо! Перш ніж приступати до перевірки зору у дитини, необхідно переконатися в тому, що він знає усі символи з таблиці. Для цього потрібно підвести малюка до стенду і попросити назвати кожен.

Проста дитяча таблиця перевірки зору допоможе виявити порушення з боку зорового апарату та визначити гостроту. Для цього знадобиться всього кілька хвилин. Забавні символи перетворять діагностику в захоплюючу гру, знизивши ймовірність паніки та страху.

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби