Працюємо під час війни
Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України
Замовити зворотній дзвінок
ГРАФІК РОБОТИ
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт.
з 9:00 до 18:00
Замовлення через кошик цілодобово

Стенд таблиця Сівцева для перевірки зору

Артикул: 24826
Ширина: Высота:

ДВП 2.8мм - 154 грн.
0 грн.
Пластик 3мм - 233 грн.
0 грн.

Зір дозволяє людині отримувати велику кількість інформації з навколишнього світу. Різні вроджені та набуті захворювання зменшують його гостроту. Це може не тільки створювати труднощі, а й знижувати безпеку, наприклад, при керуванні автомобілем, роботі з механізмами. Регулярна перевірка зору – хороший спосіб контролювати і при необхідності коректувати показники.

Таблиця Сівцева, створена відомим радянським офтальмологом, – найпростіший інструмент для визначення гостроти зору. Вона підійде як для медичних установ, так і для дому. Її розмір стандартний – 300х500 мм. Для виготовлення використовуються пластик чи ДВП.

Що являє собою таблиця Сівцева

Це стенд з нанесеними на ньому друкованими літерами чорного кольору. Таблиця має 12 рядків, символи в яких зменшуються зверху вниз. В ряду всі вони мають однакову ширину і висоту. За методом Сівцева перевірка гостроти зору здійснюється прочитанням семи літер: Ш, Б, М, Н, К, И, І. В кожному рядку розташовано їх різну кількість. Змінюється і послідовність написання.

Купити таблицю Сивцева варто через декілька незаперечних переваг. До них належать:

 • невисока вартість;
 • простота використання;
 • універсальність;
 • точність перевірки.

Величини V і D: що це

На таблиці з обох сторін рядів відображаються величини. Справа вони позначені літерою V. Вона визначає гостроту зору людини з п’яти метрів. Зліва під латинської D вказано відстань, з якої при стовідсотковому зорі має бути видно конкретний ряд. Верхній рядок слід відрізняти з 5 м, нижній – з 2,5 м. В ході перевірки допускаються помилки. З третього по шостий ряд може бути одна похибка, з 7 по 10 – дві. У таких випадках зір вважається гострим.

ВАЖЛИВО! У процесі перевірки людина повинна перебувати на відстані 5 м від стенду. На визначення кожної букви дається не більше 2 секунд. Щоб отримати точні показники, не можна мружитися.

Перевірка зору і результати

Перевірка здійснюється на кожному оці окремо, потім одночасно. Відійшовши на п’ять метрів людина повинна називати букви, що показує перевіряючий. Слідувати необхідно з верхнього ряду до нижнього. Рядок з помітними символами визначає гостроту зору. За сто відсотків приймається рядок з V1,0. Значення можуть відрізнятися для правого та лівого ока.

Якщо немає можливості читати з 5 м, можна наблизитися до таблиці до 2,5 м. У цьому випадку стовідсотковим зір фіксується, якщо добре помітні букви в 12 ряду.

Залежить ціна таблиці Сівцева від матеріалу виготовлення. Вона в сотні разів дешевше комп’ютерного обладнання. Її доцільно використовувати для самостійного контролю, первинної діагностики, в поліклінічних відділеннях, на виїзних опитуваннях великої кількості людей. Встановити стенд можна  в кабінеті медсестри в школі чи дитячому садку. Потрібно лише пам’ятати про необхідність організації правильного освітлення. Його інтенсивність повинна становити 700 лк

Переваги наочності від Складу стендів:

 • Придбання без риску з післяоплатою
 • Безкоштовні зміни змісту тексту.
 • Розробка індивідуального макету від 80 грн
 • Можливість ламінації
 • Все для кріплення в комплекті
 • Відправлення Новою поштою
 • Актуальна ціна з пластиковими кишенями, чию кількість та розмір стенду можна збільшити
 • Безпечні матеріали та яскраві фарби