Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд для бібліотеки

  Артикул: 4709
  Ширина: 800 Высота: 650
  ДВП 2.8мм - 282 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 365 грн.
  0 грн.

  Придбавши стенд для бібліотеки в інтернет-крамниці нашої фірми, ви можете бути впевнені у найвищій якості товару. Цей наочний посібник поєднує високу функціональність і надійність. Його художнє оформлення поєднує яскраве зображення книг, шкільної дошки, різнобарвних літер і світлого фону.

  Наочні посібники для оформлення бібліотеки

  На горизонтальній площі 650 х 800 розміщені два кишені з прозорого пластика формату А4. Цей стенд приваблює своєю універсальністю: на ньому можна розмістити будь-яку інформацію, пов’язану з діяльністю книгозбірні закладу освіти. Насиченість кольорів зберігається при друці й на пластику, й на ДПВ.

  Краще рішення для українських шкіл від нашої фірми

  Поєднання високої якості товару, засвідченої міжнародним сертифікатом, та демократичних цін приваблюють освітян з усіх регіонів України. Ми гарантуємо виконання й доставку обраною вами поштою замовлення у стислі терміни.