Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд для бібліотеки Інформаційний центр

  Артикул: 4712
  Ширина: 1000 Высота: 1080
  ДВП 2.8мм - 651 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 756 грн.
  0 грн.

  Придбати якісний стенд для бібліотеки «Інформаційний центр» в інтернет-крамниці нашої фірми – вдале рішення. Адже він допоможе вам згрупувати необхідні відомості в одному місці й надасть більшої продуктивності взаємодії з читачами. Вибір яскравих кольорів приверне увагу до розміщених на ньому відомостей.

  Інфо-стенд для шкільної бібліотеки

  Розміри – 1000 х 1080 – дозволяють розмістити на його поверхні 5 прозорих кишень формату А4. Чисті яскраві кольори облямівки, заголовка й художніх елементів зображення допоможуть вдало відтінити тексти, розміщені вами на стенді. Сучасне обладнання та кращі матеріали (ДВП чи пластик) забезпечить високу якість оформлення.

  Вигідна покупка в нашому інтернет-магазині

  Купуйте кращі товари від українського топ-виробника за помірними цінами. Ми дбаємо, аби співпраця з нашою фірмою була вигідною для наших численних покупців.