Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд Бібліотека інформує

  Артикул: 4715
  Ширина: 1000 Высота: 950
  ДВП 2.8мм - 581 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 661 грн.
  0 грн.

  При оформленні приміщення стенд «Бібліотека інформує» потрібно розмістити так. аби він гарантовано привертав увагу численних відвідувачів. Поєднання приємного зеленого кольору, яскраво-червоного заголовку й зображенням книг виділяє його серед інших елементів інтер’єру. Ми подбали про те, аби цей товар був корисний для бібліотечних працівників і читачів.

  Наочні посібники для шкільних книгозбірень

  На поверхні 1000 х 950 симетрично, без відчуття скупчення, розміщені 6 прозорих кишень  найбільш популярного формату А4. При замовленні ви можете обрати матеріал – пластик чи ДВП. У будь-якому випадку гарантуємо насиченість кольорів і чіткість ліній при друці.

  Співпраця з нами – завжди вигідно для бібліотекарів

  Керівництво компанії подбало про те, аби всі товари відповідали вимогам до інтер’єру сучасних книгозбірень. Наших покупців приваблює висока якість продукції й помірні ціни.