Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд Державна символіка України (комплект)

  Артикул: 4565
  Ширина: 400 Высота: 500
  ДВП 2.8мм - 373 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 455 грн.
  0 грн.

  Кожну частину стенду «Державна символіка України (комплект)» нашої торгової компанії можна використовувати як окремий наочний посібник під час освітнього й виховного процесу. Однак вони тематично й візуально сприймаються як єдине ціле, доповнюючи розміщену на них інформацію. Так представники шкільного колективу дізнаються чи оновлять знання про національні символи.

  Широкий вибір продукції відмінної якості

  Набір складається з трьох частин (400 х 500 мм). На світлому фоні із жовтим орнаментом розміщені зображення Герба, тексту Гімну й Прапора країни та короткий їхній опис. Вони однаково виразно виглядають при друці на ДПВ чи пластику.

  Співпраця з фірмою «СтендЮА» – завжди вдале рішення

  Купивши наш стенд «Державна символіка України (комплект)», ви гарантовано залишитесь задоволеними придбанням. Товар поєднує екстра-якість і демократичну ціну, доступну всім школам.