Виготовлення стендів для дитячих садочків та школ України

Замовити зворотній дзвінок
 • Дошки магніті, дошки для маркерів, мольберти
 • Куточки споживача (покупця)
 • Стенди для дитячого садка
 • Стенди для шкіл
 • Стенды для детского сада, стенды для школы, склад стендів, стенди для днз, стенди для дитячого садка, стенди для шкіл, стенды для садов, информационные стенды, оформление школы стендами, оформление стенда в начальной школе

  Стенд Державна символіка України (ромби)

  Артикул: 4569
  Ширина: 500 Высота: 500
  ДВП 2.8мм - 813 грн.
  0 грн.
  Пластик 3мм - 956 грн.
  0 грн.

  Молодшим школярам подобається стенд Державна символіка України (ромби) своєю незвичайною структурою й ілюстративним матеріалом. У цьому віці діти найкраще сприймають важливу інформацію в ігровій формі. Тож сам вигляд наочного посібника приверне їхню увагу й викличе бажання ознайомитись із розміщеною на ньому інформацією.

  Посібники євро-якості для Нової української школи

  Це – набір, що складається із 5 ромбів (500 х 500 мм), оформлених у зелено-жовтих тонах. Вони поєднані між собою як візуально, так і тематично. За допомогою ілюстрацій, друкованого й змінного тексту дітлахам розповідають про справді важливі речі: від любові до рідного краю до основ особистої безпеки.

  Найширший вибір продукції для вчителів

  Замовляйте наш стенд «Державна символіка України (ромби)», економлячи час і гроші. Вам сподобається якість товару й мінімальний термін його виготовлення й доставки країною.